Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Több gyerekesek nálatok hogy...

Több gyerekesek nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
10,5 hónapos a kisfiam és beszéltük a párommal hogy lassan elkezdhetünk próbálkozni összehozni egy kistesót. Mindig is legalább két gyereket szerettünk volna, mindkettőnknek van testvérünk úgy gondoltuk hogy mi is így szeretnénk, hogy legyen tesó és ha lehet viszonylag kis korkülönbséggel. A fiam 2,5 év próbálkozás után jött össze, reméljük most hamarabb sikerül majd. A "problémám" az hogy ahogy erről elkezdtünk beszélni elkezdett kattogni az agyam és azóta folyton az jár a fejemben, hogy milyen érzés lesz ha lesz egy másik baba is. Hogy fogom tudni így szeretni mint a fiamat, akiért rajongok és hogy fog e ez az érzés változni a fiam iránt, ha megszületik a baba. Voltak másnak is ilyen gondolatai? Persze tudom hogy a szeretetet nem megosztod hanem megsokszorozod, de én arra lennék kíváncsi, hogy akinek voltak ilyen félelmei előtte, az hogyan élte meg az egészet mikor megérkezett a tesó.
2014. szept. 21. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Másodjára lelkifúrom volt a terhességem alatt, mert azt éreztem szeretnem KELL a másodikat. Aztán tényleg, ahogy a kezembe adták, rögtön jött a szerelem. Az elsőnél nekem nem rögtön jött. A harmadikat nyugodtan vártam és a kezembe venni a világ legtermészetesebb dolga volt, mintha mindig is velünk élt volna. :)
2014. szept. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi is tervezzük a tesót, csak az én fiam már 3 éves. Nekem is van hasonló érzésem, plusz már most bűntudatom van a nagy miatt. Hogy mit fog érezni, amikor hazajövünk a kicsivel? Most elég anyás, és szerintem nem venné jó néven, ha egy kisbaba lógna rajtam. De mások is megoldják, biztos, hogy mi is meg fogjuk.
2014. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!