Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 8 hónapos lányom pár napja...

8 hónapos lányom pár napja nem kéri az anyatejet. Szükség van helyette tápszerre?

Figyelt kérdés

Napi ötször eszik, az éjszakát teljesen átalussza.


Most kb. így néz ki az étrendje:

7 óra -> gyümölcs+babapiskóta

11 óra -> főzelék+hús

15 óra -> gyümölcs vagy zöldség

18 óra -> főzelék+hús

21-22 óra -> tejpép


Jó ha a továbbiakban is így etetem, vagy szükség lenne még tápszerre?


Köszönöm a válaszokat!


2010. jan. 20. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Én nem adnék neki tápszert,hanem rendes ételt helyette.Inni pedig tejet,esetleg teát.
2010. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az én kislányom is 8 hónaposan hagyta abba a szopizást és a védőnő is meg az orvos is ajánlotta a tápszert. Reggel és este.

Most 18 hónapos és még mindig így kapja, már beszél is és ő kéri is magától.

Beszéld meg a dokiddal vagy kérdezd mag a védőnőt. veszíteni nem veszítesz vele ha informálódsz. Bár szerintem ajánlani fogják a folyadék és tej igény miatt.

2010. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az sem biztos, hogy elfogadja majd a tápszert. Nálunk legalábbis így volt. Megvettem, de pár próbálkozás után feladtam, nem ivott belőle. Azt gondoltam, már kevesebb a tejem, és szüksége lenne pótlásra, de kidobhattam a tápszert, mert egyáltalán nem ivott belőle. Amúgy azóta is szopizik, de már elmúlt egy éves, és pl. próbaképpen megnéztük, hogy inna-e tejet, kakaót, de nem.
2010. jan. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%

Eddig kizárólag szoptattad?

Miért adnál neki tápszert?

Ha már más kaját is eszik?

Miért kell rögtön a tápszerhez nyúlni?

2010. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szüksége van még v anyatejre v tápszerre!!! A cicit próbáld neki,ne add fel,ha van tejed!!!
2010. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves korukig mindenképp szükség van anyatejre vagy tápszerre! Én sem vagyok híve a tápszernek, de ha kell, akkor kell. Nem kell azzal nyomni, csak a minimum mennyiség egy napra szerintem meglegyen.


www.anyalettem.hu/egeszseges-es-helyes-etkezes-1-eves-kor-alatt--cikk

2010. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom is 8 hónaposan hagyta abba a szopizást és a védőnő is meg az orvos is ajánlotta a tápszert. Reggel és este.Szerintem te is tedd ezt
2010. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!