Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit reagáltok/gondoltok...

Ti mit reagáltok/gondoltok amikor látjátok, hogy egy gyerek az utcán/boltban/játszótéren bepisil? Elítélitek a szülőket?

Figyelt kérdés
2014. szept. 25. 15:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
49%

A gyerekek okosak, ha tudja hogy pelenkát kap ha megyünk valahova akkor addig tartogatja amíg el nem indulunk a boltba, könyörgésre se hajlandó a wcre menni mert "nemkellpisilni.."

Én úgy vagyok vele ha egyszer eldöntöttem hogy már nincs rá szüksége akkor nem adom rá. Aki ennyiért megszól valakit annak ennyi öröme legyen, az ilyen bunkó emberekkel én nem foglalkozom.

2014. szept. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
24%
Mi a nem hasznos a válaszokon?
2014. szept. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
84%
emlekeim alapjan en is akkor pisiltem be ovis koromban amikor nem mertem syolni, h ki kell menni... emlekszem a 80-as evek elejen a zugloi citrom oviban volt egy szadista ovo neni, rettegtek tole a gyerekek, ha alvas ido alatt valakinek wcre kellett mennie, orditott!!!! es nem lehetett, sorra pisiltunk be... akkor is orditott... amugy nem itelendo el, normalis ember emiatt nem haragszik egy ovis kisgyerekre!
2014. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
24%

Bezzeg pont ezek a helyi szülők sikítoznak ha egy csöves wc-zik egy fa tövébe, de közben ők a gyereküket hugyoztatják/szaroztatják az utca közepén.


Engem mindkettő eset zavar.


25F

2014. szept. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
61%

14, amikor anyukád téged pisiltetett gyerekkorodban a fa tövébe akkor nem zavart? Tiltakoztál ezerrel mi?

Szánalmas vagy.

2014. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
26%

Attól hányom el magam,hogy az anyukák képesek megpisiltetni a gyerekeiket a játszótéren.

Holott ott laknak félköpésre

2014. szept. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
98%

Én sajnálnám őket, biztosan kellemetlennek érzik a szitut, legalábbis az anyuka, el nem ítélem semmiképpen. Szerintem ez simán előfordul ovis korú kisgyerekeknél.

Biztos hülye vagyok, de én a hisztiző gyereket is sajnálni szoktam (a sajátomat is), mert tudom, hogy ez a gyereknek is rossz, és ilyenkor az jut eszembe, hogy biztosan fáradt, vagy valami baja van, de tuti, hogy jól nem esik neki sem, meg az anyukának sem.

2014. szept. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
64%

10. Nem beteg gyerekről van szó, nem látok ilyet a kérdésben! Egyébként neked válazolva igen, a beteg gyerekem nem viszem sehova, pláne ha tudom, hogy gondot okoz visszatartani. Vagy ha csak felfázás, akkor felkészülök, hiszen tudom mire számíthatunk.

A gyerek is kellemetlen hekyzetbe kerül ilyen "balesetkor", nem csak a szülő. Miért ne kellene megelőzni ezt, ha lehet?

2014. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
85%

16-os egy épp szobatiszta gyereknek hiába lakik eg yköpésre a játszótérről az messze van, annyi ideig nem tudja visszatartani.


Inkább pisiltesse a szülő a játszótér sarkán egy fa tövébe, minthogy bepisiljen a gyerek. Tény jó megoldás lenne erre az eldobható bili, de az még jobb lenne ha a játszótereknek kötelező tartozéka lenne a mellékhelyiség.

2014. szept. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
30%
Lehet szépíteni de igen azért ciki mint a szülőnek és mint a gyereknek. 3 évesen már bőven megérti miért nézik őt az emberek, ez pedig sokkal károsabb mint mondjuk felfázva 15-20 percig ami megfordulunk a boltból visszaadni a pelust.
2014. szept. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!