Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Milyen típusú autót...

Anyukák! Milyen típusú autót ajánlanátok, ami rövid, hátul két gyerekülés elfér, megbízható és kijön max 1,2 millióból?

Figyelt kérdés

Azért rövid, mert a parkolást nem nekem találták ki.

2003-as Peugeot 206- mat amit eléggé szétjartunk szeretném cserélni.

Munkába járni és gyerekeket oviba-iskolába vinni kell.

Férjem autójával megyünk nyaralni.


2014. szept. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Toyota Yaris, vagy Twingo. Nekem mindkettő volt. A twingo olcsóbb kategória, de nekem jobban bejött. Valahogy tágasabb a belseje (a hátsó üléssor egy az egyben csúsztatható, ha szükséges). Én azt is szeretem, hogy három ajtós, így nem aggódom, hogy menet közben esetleg kinyitják a gyerkők. Tudom, gyerekzár is van, de volt már, hogy a kisfiam átállította, én meg nem ellenőrizgetem minden indulás előtt...

Twingó-párti vagyok :-D

2014. szept. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem Punto-m van, imádom. Sok extra van benne, a kis autók között elég nagynak számít a csomagtartója, jó a fogyasztása, olcsó a szervizelése. De a legjobb benne a city szervó :D, ha vmi segít a parkolásban, akkor ez az!
2014. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Fiat Stilo van, imádjuk. Könnyű parkolni vele, jól felszerelt autó.
2014. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Opel Corsa.
2014. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
suzuki swift.
2014. szept. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!