Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha letelt a GYES-em, de nem...

Ha letelt a GYES-em, de nem akarok visszamenni a régi cégemhez, hogyan érhetem el, hogy ők küldjenek el és ne én mondjak fel a végkielégítés miatt?

Figyelt kérdés
Több, mint 10 évig voltam a cégemnél, de már nem akarok visszamenni oda, aminek több oka is van, ami elég nyomós érv, de nem akarom részletezni. A fizetés pedig annyira nem jó, hogy érte mindent feladjak.
2014. okt. 1. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Végkielégítésmakkor járna, ha pl. megszűnt volna a munkaköröd és nem tudnak felajánlani helyette mást.
2014. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem hülyék,pontosan látni azt aki nem akar dolgozni és biztos nem fognak elküldeni.
2014. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Ha végkielégítést szeretnél kicsikarni, ezért azt akarod, hogy ők küldjenek el, de a munkahely él, létezik, és vissza is vennének ugyanabba a munkakörbe, akkor nehéz ügy.

Vedd fel a munkát, s folyton legyél betegállományban, hol ezért, hol azért, hol amazért.

Bár a törvény szerint a betegségek miatt nem mondhatnak fel, a valóságban Úgyis marha gyorsan találnak valamilyen sensitíve indokot, de a per elkerülése végett inkább kifizetik azt a három hónapot.

Egyre vigyázz, te ne mondj fel, és a közös megegyezést se írd alá, bármit mondanak is!

2014. okt. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!