Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés utáni vizelettartási...

Szülés utáni vizelettartási problémára mi lehet még megoldás?

Figyelt kérdés

Intimtornával egy idő után már nem jutottam előrébb.

Tapasztalatokat szeretnék, milyen megoldások jöhetnek szóba.


2014. okt. 4. 20:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel, megrekedtem egy szinten és nem jutok tovább, bár nem mindig van erőm a tornára, sokszor elfelejtem.
2014. okt. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire súlyos, és mennyi ideje küszködtök vele, de hátha reményt ad, hogy nekem kb. 2-3 hónap közt magától elmúlt szerencsére.
2014. okt. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat és az üzeneteket is!


Nekem már a gyerekvárás alatt kezdődött, de akkor csak 1-1 alkalom volt. Szülés után viszont majdnem semennyire nem tudtam tartani = inger nélkül is folyott (nem csepegett)!Tehát eltelt mondjuk 2 óra, és ha nem mentem ki pisilni, akkor egyszer csak jött. Ez rendeződött az intimtornával annyira, hogy mára "csak" akkor csurran, ha trüsszentek, köhögök, futok, de sajnos ehhez sem kell tele lennie a hólyagnak, elég, ha "van benne", de még közel sincs ingerérzet. És ezen nem tudok túljutni. Lassan egy éve...

2014. okt. 5. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!