Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A pharmatex mellett teherbe...

A pharmatex mellett teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 7. 20:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen! Mert annak csak hirneve van de hatása az nincs!
2014. okt. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, és ezt egymás után 2x is sikerült megtapasztalnom....hurrá Pharmatex!
2014. okt. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

En nem estem teherbe vele.

Mikor nem hasznaltam fogamzasgatlo eszkozt, akkor igen.

2014. okt. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is évekig használtam,és nem estem teherbe.Amint nem használtam terhes lettem(1. hónapban,2x is).
2014. okt. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden mellett teherbe lehet esni ha szex van...persze az esélyek mások minden módszernél.
2014. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én mellette lettem terhes. Akkor még úgy reklámozták, hogy 100%-os védelmet biztosít, manapság már hozzáteszik, hogy kiegészítő védekezés ajánlott hozzá. 5 éve, mikor terhes lettem a pharmatex mellett, sok más nő is így járt. Még a neten is volt róla cikk, hogy majdnem beperelték a gyártót,fogalmam sincs, hogy úszták meg.
2014. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állítólag igen. Megjegyzem, mi 7 évig használtuk (minden előírást betartva), és nem lettem mellette terhes, csak miután abbahagytuk a védekezést.
2014. okt. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!