Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olyan rohadtul elegem van az...

Olyan rohadtul elegem van az egészből,1 éves és csak üvölt. Komolyan úgy érzem, kiugrok az ablakon! Hogy vezetitek le a stresszt?

Figyelt kérdés
Rosszul aludt éjjel, most is fáradt, értem én, de már nem bírom tovább. Biztos nem vagyok anyának való.
2014. okt. 9. 09:51
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
38%
Én nem vagyok anyuka,de tudok segíteni! Én már jártam így a másodunokatesómmal! Nekem a zene hallgatás,vagy egy kis játék csillapíthatja a stresszt! Remélem használ! De ha nem akkor próbálkozni lehet azzal hogy levegőzni vagy 2 percet!
2014. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
12%

Ma éjjel rosszul aludt????????

Hány anyuka van, aki évekig nem alszik pár óránál többet! Ott vannak még a hasfájós babák, fogzás hónapokig, stb.


Te vagy az anyuka, bírnod KELL!!! És ne a gyereken vezesd le a feszültséget. Menj ki a konyhába egyedül és csapkodj a földhöz pl. műanyag tányérokat...idegből, izomból...

Valószínűleg utána másképp fogod hallani a gyereksírást és rájössz, hogy valami baja van, azért sír.

2014. okt. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
58%

Nyugodj meg, vannak ilyen napok, biztosan neked is voltak/vannak napjaid, amikor rossz a kedved, mindenkivel olyan vagy mint a pokróc, és azzal is morogsz aki csak mert rádnézni. Na neki is ilyen napja van.

Milyen az idő arrafelé? Menjetek le sétálni vagy a játszótérre. Ha nem mehettek, akkor nyisd ki az ablakokat, a friss levegő csodákra képes.

Van segítséged? Ne szégyelld rátukmálni a nagyikra, ők örülni fognak, hogy a gyerekkel lehetnek, neked meg lesz egy szabad délutánod, amikor pihenhetsz, csak magaddal törődhetsz.

2014. okt. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 zabmester ***** válasza:
58%

Nyugodj meg, semmi baj! Fáradt, nyűgös, persze, hogy sír. De ha te most két percre becsukod a szemed és fújsz egy nagyot, az alatt neki semmi baja nem lesz, akár sír, akár nem.

Nálunk is volt ilyen számtalanszor, és pont ilyen sz*rul éreztem magam, volt, hogy a gyerek az egyik szobában sírt, én meg a másikban. De nyugi, tényleg, holnapra jobb lesz!!

2014. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
81%
A szülés utáni depresszió akár 1 évvel a szülés után is jöhet. Nincs egy férj vagy nagyi akire rábízhatnád pár órára? Az enyém is 1 éves, nem üvölt, mégis elegem van. Ez el fog múlni, nyugalom!
2014. okt. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 zabmester ***** válasza:
74%
A kettes válaszolóval meg ne foglalkozz, az ilyen "te vagy az anyja, neked bírnod kell" típusú "jótanácsokat" engeddd el a füled mellett, magadnak teszel vele szívességet, ha nem törődsz az ilyenekkel.
2014. okt. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Nincs segítségem, soha nem is volt. Az apja dolgozik egész nap, nagyszülők nincsenek, barátok dolgoznak, és még nem családosak, nem érzik ezt át. Köszi, tudom, hogy mások gyereke többet üvölt, sőt, Afrikában éheznek, és az én gondom nem is gond ... neked. Nekem az.


Majd megoldom. Csak ki akartam üvölteni magam valahol és jobbnak láttam itt, mint a szegény gyerek fejére. Kössz a tippeket.

2014. okt. 9. 10:12
 8/29 anonim ***** válasza:
14%

Hát de igaza van a kettesnek! A fiam 28honapos! Minden éjjel 5x 6x felkel mégse vagyok idegbeteg! Ez van ezzel jár egy gyerek! Igenis fogadj el hogy a gyerenek is vannak rossz napjai ha mi lehetünk nyűgösek a gyerekek is! Ezzel jár az anyaság!


Le lehet pontozni!

2014. okt. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
29%

Volt egy hasonló időszakunk nekünk is, nekem a stressz elleni vitaminok váltak be. [link]

Ezen kívül a citromfű tea segített.

A legfontosabb pedig, írd ki magadból, beszéld ki valakinek. Akárkinek, ismeretlenül, babás csoportokban, vagy akár nekem is írhatsz itt privátban.

2014. okt. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

"Minden éjjel 5x 6x felkel mégse vagyok idegbeteg"


Nem semmi, szuperanya díjat neki! Tökéletesen csinálod, csak így tovább! Mázlista gyerek, kiegyensúlyozott, remek anyuka, lépj még rá a nyakamra és szarj is a fejemre, légyszi, mert meg sem közelítem a trónod!

2014. okt. 9. 10:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!