Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen "anya" képes erre?

Milyen "anya" képes erre?

Figyelt kérdés

Legjobb barátom akit kicsi korom óta ismerek esett bele ebbe a helyzetbe.

Neki volt egy barátnője ( aki már a kezdetektől fogva unszimpatikus volt nekem). Sajnálatos módon a lány teherbe esett és abortuszra akart menni, a barátom meg a szülők beszélték le róla. Ez eddig rendben is lenne , de a leányzót egyáltalán nem érdekelte a baba , születése után le is mondott róla teljes mértékben és el is költöztek a családjával.

A barátom egyedül maradt a babával, mivel már anyunak is olyan mintha barátom a fia lenne rengeteget segítünk neki , nagyon sokat vagyok a kisfiúval, lassan egy éves és a szívemhez nőtt teljesen. Annyira okos , figyelmes és szép baba.

Nem tudom, hogy hogy bírta a leányzó el dobni öt magától.


2014. okt. 12. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A lány teljesen korrekt volt, ő nem akarta a gyereket, mivel az abortuszról meg lebeszélték, úgy döntött lemond róla. Nem volt érett az anyaságra ennyi, ha viszont elveteti akkor meg az lett volna a baj. Amíg nem kerülsz ilyen helyzetbe ne ítélkezz más felett.
2014. okt. 12. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő képes rá, ugyanúgy, ahogy sok férfi is. Amikor először szembesültem ezzel, hogy hány nő hagyja el a gyerekét, én is nagyon ledöbbentem. De az is igaz, hogy a csaj legalább korrekt volt valamennyire. Ez még mindig jobb, mint az, amikor egy anya kegyetlenül neveli a gyereket, mert gyűlöli a sajátját.

A barátod előtt pedig le a kalappal, és előttetek is, hogy segítetek!!!! :)

2014. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Nem tudom "feldolgozni" , hogy csak így le mondott róla.

Hogy semmilyen kötődés nem alakult ki.

Ja de a múltkor írt a barátomnak, hogy érdeklődjön ..

Tényleg nagyon csodálatos kislegèny, most is itt szuszog mellettem. Teljes a sajátomnak érzem :)

2014. okt. 12. 23:45
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyire a sajátodnak érzed, akkor örülj neki, hogy az anyja nem tesz neked keresztbe.

Mellesleg igaza van annak a válaszolónak, aki írta, hogy lebeszélték az abortuszról, tehát ez volt az, amit tehetett, ha nem akarta a gyereket.

Ha abortuszra ment volna, akkor ő lenne a világ legszemetebb nője, és most is az, annak ellenére, hogy megszülte?

A párod akarta a gyereket, hát megkapta.

Ne ítélkezz, mert nem tudhatod, mi játszódott le az anya fejében.

Mellesleg neki koszönheted azt a kis csöppséget, aki melletted szuszog.

2014. okt. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt kész az anyaságra, és ennyi.

Hidd el, korrekt volt, mivel valóban ti beszéltétek le az abortuszról- de így is lemondott róla. Legalább a baba szerető közegben van, és nem egy ilyen anyukával, aki nem törődne vele.

2014. okt. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!