Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Elektromos orrszívó készülékek...

Elektromos orrszívó készülékekkel meg vagytok e elégedve?

Figyelt kérdés
A kérdés lényege az lenne, hogy olyan orrszívót használunk amit a porszívóval kell összekötni, de nem tetszik az egy éves kislányomnak (nyilván nem tetszene más gyermeknek sem). Ezért vennék egy elektromosat. Azok csendesebbek e általában és elég erősen szívnak e? Az olcsóbb 6-10 ezer forintos kategória vagy a drágább tutibb?

#orrszívó #nózi szippantó
2014. okt. 14. 22:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk van elég jó minőségű elemes orrszívónk, mit mondjak nyomába nem ér a porszívósnak. Akkor vittük magunkkal, ha nyaraltunk. Most a kisebbik fiamon kipróbáltam, ugyanúgy ordít, mintha porszívóznám. Ez ezzel jár sajnos...
2014. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nosiboonk van. A porszívós erősebb, és valamivel hangosabb is. Sokat utazunk és ezért vettem, a célnak tökéletesen megfelel.


Baráti társaságunkban már 4 elektromos orrszívó lett kipróbálva, mindegyik egy kalap kaki ehhez képest. Drága, csak ezért nem venném meg, amit írtál, mert szerintem ennél is sírni fog. Van aki a porzsívósnál sem sír, van aki igen. Gyerek függő. Persze halkabb egy kicsit, de akkor is van hangja.


Nekünk bevált, bár itthon a porszívóssal szívom. Kocsiban, ahol nincs konnektor, lehet szájjal szívni, kapható hozzá szipka.

2014. okt. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Volt egy Graconk, csak tönkretettem. Nem volt rossz, de ég és föld a különbség a porszívóssal. A Dr. Bennyvel szemezek, de a gyerekem megszokta a porszívósat azóta. Csendesnek csendes a kézi, és szükségmegoldásnak jó is lehet, főleg ha épp utaztok. De a porszívós a tuti
2014. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!