Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után ki mikorra nyerte...

Szülés után ki mikorra nyerte visszza alakját. Mit tett érte mennyit mozogtál és mit ettél. Hány kg inditottál mennyivel jöttél haza és most hol áll a sulyod? Gyerekek mellett hogy tudod elintézni hogy tudj mozogni?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 09:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
1 éve szültem, és még nem az igazi. A súlyom a régi, de a hasam nehezen változik. A hasizmom nem a régi. Ezért úgy néz ki, mint ha kövérebb lennék, mint terhesség előtt, pedig súlyra nincs így. A csípőm is mintha szélesebb lenne. Nem mértem előtte. 100kg-ról indultam, lefogytam 68-ra és akkor jött a baba. 85kg-val mentem szülni, és most 70 kg vagyok. Ilyen nagy hintázásban meg sem lepődöm, hogy a bőröm katasztrófa, igyekszem tenni érte. Kb. egy évig működött, hogy kora reggel és késő este tornáztam, heti 5x, mióta növekszik és már önálló, egyre többet ébred éjjel, alig alszom, ennek köszönhetően orra tudnék esni a fáradtságtól, nem tudom rávenni magam olyan gyakran az edzésre, mint előtte. Remélem, lesz még kiszámíthatóbb az időbeosztása, és akkor újra meg lesz a lendület.
2014. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb 10 hónapos volt a lányom, mikor elkezdtem mozogni. Addig semmi sem ment le, pedig van egy legenda, hogy szoptatás alatt... Na mindegy. Szóval 4 hónappal ezelőtt elkezdtem futni és tornázni. Apránként emeltem a mennyiséget. Az étkezésre is odafigyeltam. 1-2 hónap alatt visszanyertem a régi formám. Ez kb 7-8 kg fogyást jelentett. A mozgáshoz hozzászokott a szervezetem, szinte minden nap csinálok valamit, de már azért, mert jólesik. Tejem még van bőven, arra figyeltem, nehogy gond legyen.
2014. okt. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyi, hogy futni akkor tudok menni, mikor este lerakom a picit aludni. Addig apa vigyáz rá.
2014. okt. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Lencsibaba0121 ***** válasza:
34%
15 hónapos a kicsim, mostanra nyertem vissza az alakomat, bár nekem elég cinkes terhességem volt, meg utána sem volt sokáig egyszerű. Tenni semmit nem tettem érte, sok lement a kezelések miatt, amit a betegségemre kaptam... meg a kicsim utáni állandó rohanás! :) 6 hónaposan felállt, 7 hónapos kora óta szalad, így nekem sincs megállásom! :) A terhesség alatt 34 kg jött fel, annyi le is ment és szerintem még fog lemenni, mert megvallom őszintén van miből! :)
2014. okt. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szinte mindhárom terhességem 48 kg-ról indult. Átlagosan 10-12 kg-ot híztam. Mindhármat szoptattam, sokat ettem, bármit, amit megkívántam. Futni mentem néha,ha volt erőm, bár sport nélkül is olvadtak le a kilók...sajnos. Hamar visszaálltam 50-52 kg-ra.

Azóta, hogy már a legkisebb is 5 éves, gyakrabban járok futni,valamint naponta bicajjal járok dolgozni. (oda-vissza 2km)

2014. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

70 kg voltam amikor teherbeestem, most 72 vagyok, 1 éve szültem. Hiába hasonló a súlyom a régihez képest, az alakom megváltozott, a medencém szélesebb lett, így az eddigi homokóra-alkatom mostmár inkább körtés, ez ellen heti 2 váll-hát edzéssel igyekszem tenni, jól haladok.


Este, alvásidőben járok edzeni, addig a férjem van itthon a kicsivel.

2014. okt. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsánat az étkezés része lemaradt: cukor és lisztmentesen étkezem, kb 1,5-2 havonta iszom egy pohár bort, sok zöldséget, sovány húst eszek, ennek ellenére nem vetem meg az igazi zsíros, fűszeres falatokat sem, de ezeket nagyon ritkán fogyasztom, inkább csak jutalomként 1-1 nehéz hét után.
2014. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor én vagyok a legenda, nekem a terhesség és a szoptatás is felér egy-egy fogyókúrával. Az első terhességet 54 kg-val kezdtem, az első trimeszterben valamennyit fogytam, 64 kg-val mentem szülni, 57-tel jöttem ki a kórházból, szerintem három héten belül visszaállt az eredeti súlyom, aztán még lejjebb ment. A hasfalam gyenge maradt, kérdeztem gyógytornászt 4 hónappal szülés után, hogy mit csinálhatok (azt hittem, szétnyílt a hasizmom), azt mondta, szoptatás alatt hormonálisan lazák a kötőszövetek, tehát leghamarabb a szoptatás befejezése után kezdjek bármit. Ez az idő nem jött el, most várom a második babát, az első is szopik még (15 hónapos), egyelőre az első trimeszteres fogyásban vagyok, szerintem most fog megállni, végre tudok enni.
2014. okt. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Most azért lettem lepontozva, mert nem járok el edzeni, hanem a kicsim utáni rohangálástól mennek le a kilóm??? Vagy miért? Nem értem!!
2014. okt. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
54 kilóról indultam, 6,5 kiló jött fel a terhesség alatt. 54 kilóval jöttem haza a kórházból, most 53 kiló vagyok, szoptatom 4,5 hónapos. A kilók miatt nem kellett tennem semmit, mert nagyon kevés jött fel és a szüléssel el is tűnt. A hasizmom visszaállítása érdekében viszont sokat tornáztam, most már alakul :)
2014. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!