Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyon jó ételmelegítőt...

Nagyon jó ételmelegítőt keresek MAMos cumisüveghez! Légyszi segíteni?

Figyelt kérdés

Jelen pillanat az éjszakai etetést szeretném megkönnyíteni, amit most mikróval teszem, de nem szeretem. és később a babakajához is jól jönne.

olyan melegítőt keresek ami 2-3perc alatt felmelegít 150-180ml-t, akár órákig melegen is tartja, és a MAMos cumisüveg is belefér. és az is szempont hogy 70fokos vizet is melegítsen mert most a gázon melegítem a vizet és nem tudom mikor 70fokos kb, mert így mindig benne van a pakliba hogy melegebb de azzal károsítom a tápszer tápanyag tartalmát. köszi a segítséget.


2014. okt. 27. 08:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A MAM-nak is van ételmelegítője. Én most rendeltem ilyet, csak jót hallottam róla.


[link]

2014. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:) köszi, de jó hogy küldted, én is kerestem mamosat de nem találtam :) el is mentem és majd szólok a férjemnek róla :) megírod hogy milyen ha már kipróbáltad??
2014. okt. 27. 09:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Elviekben ma érkezik meg a csomag, mindenképp megírom, hogy milyen. Már alig várom, hogy kipróbálhassam :)
2014. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
és pontosan mennyi volt ft-ban szállítással együtt? mennyi idő volt mire megkapod? garancia, magyar leírás? előre is köszi.
2014. okt. 27. 09:42
 5/13 anonim ***** válasza:

Nálunk nagyon bevált a MOMERT AQUA melegítő- autóban is használható, mert van hozzá olyan adapter, amit a szivargyújtóra is lehet tenni.

Tartja is a hőt- én nagyon elégedett voltam vele, két darabunk is volt, a kisfiam már nagy- már nincs szükségünk rá.

Be lehet állítani 40, 70 és 100 fokra is, tartja is a beállított hőt, üveges bébiételt is lehet vele melegíteni és 100 fokon tartva sterilizálni is.


[link]

2014. okt. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem volt teljes 10eFt szállítással együtt. Még nem tudom, hogy van-e hozzá magyar haszn.ut., még nem kaptam meg a csomagot. Garancia a honlapon keresztül megoldott. Németek, nem lacafacáznak, ha valami rossz, egyszerűen kicserélik :)
2014. okt. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kedves 5ös. először én is a momertet néztem ki pont a 2in1 miatt, de olvastam itt az oldalon hogy nem fér bele a MAMos üveg.
2014. okt. 27. 10:44
 8/13 anonim ***** válasza:

5. válaszoló vagyok.

Többféle MOMERT van, a linkelt 1702-esbe belefér, mam, avent tomee tippee, DM babylove stb. is- tudom, mert volt üvegünk és melegítőnk is :)

Több modellje van a MOMERT márkának, azt tudom elképzelni, hogy más modellnél ez gond.

2014. okt. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm,, akkor ezt a modellt fogom keresni amit belinkeltél :) köszi
2014. okt. 27. 11:18
 10/13 anonim ***** válasza:
1-es,3-as és 6-os válaszoló vagyok. Ha tényleg a Momertet választod, most találtam egy Facebook-os oldalon eladót. ("Babakocsi, babágy, babaruhák és egyéb felszerelés" néven futnak. Zárt klubb, de ha bejelölöd, felvesznek.)
2014. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!