Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek is idegesítő ha...

Szerintetek is idegesítő ha egy gyereket mesztelenül visznek fürödni medencébe, tóba STB. -be?

Figyelt kérdés
Mindig látok egy két gyereket aki kint a homokon-füvön napozik fürdőruhába,de amikor be akarja vinni a kishyereket fürödni akkor meg leveszi róla a cuccot és úgy viszi be.Ezen a nyáron a Balatonon voltam,és minden nap volt úgy öt gyerek.És mindig olyasmit tettek hogy bevitték a stég végénél lévő,vízhez egy kicsit levitték a hasukig,és láttam hogy pisi-volt amikor kaka jön ki onnan.Oké tudom a Balaton nagy de azért nem hogy legalább beljebb vinnék és ott....Nem a hanem a stég lépcsőjén lefelemenet,és mi azon lépkedjünk mi?Volt olyan hogy apával fürödtem mentem volna felfele a stégre,ki a partra,erre az anyuka nem enged tovább-nem tudok elférni,majd mondja a kisgyereknek hogy most lehet,és pisi jön ki a testemre,meg egy kis kaka is.Na mondom olyan szívesen fellöktem volna azt a banyát.Miért a vízbe kell vinni,amikor a parton bokrok,fák tömegei vannak ?És a stég az hosszú menettel jár?Valaki legyen szíves magyarázza el nekem!

2014. okt. 28. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Be vagy szivva?
2014. okt. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
most az zavar ha bele pisiltetik/kakiltatjak? vagy hogy ha meztelenul viszii be? az elobbi zavar engem is. az utobbit meg nem ertem mert bugyiba is ugyanugy bepisil bekakil de gondolom egybol viszi a viz nem marad a nadragba vagy igen??! az hogy pucer az nen zavar ugy 4-5 eves korig.
2014. okt. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még sosem jutott eszembe ezen gondolkodni, de a Balatonba pl. simán bevisznek kutyát, stb. (mondjuk engem az sem zavar), szóval egy kis gyerek pisi igazán nem oszt, nem szoroz rajta. Annak mondjuk én sem örülnék, ha valaki konkrétan oldalba pisilne, de ennek elég kicsi esélyét látom (legalábbis annak, hogy észre is veszem).

Egy medencébe már kicsit neccesebb a helyzet mint egy élő vízben (viszont az meg agyon van úgyis klórozva), de oda általában úszópelusban viszik a piciket, viszont a pisi abból is ugyanúgy kifolyik.

2014. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Jó sokáig tartott, mire sikerült ezt annyira feldolgoznod, hogy meg tudd kérdezni... Vagy októberben fürödtek a gyerekek a Balatonban? Szerintem ez a kérdés a legbénább kamu, ami eddig volt ezen az oldalon. Menjél leckét írni, apád vodkásüvegét meg tedd vissza az alsógatyái közé a szekrénybe.
2014. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hiába vinnének be meszet a gyerekkel, az nem sokat segítene ebben a helyzetben.
2014. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!