Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiakad mert kiszívtam a...

Kiakad mert kiszívtam a gyerekem orrát. Normális szerintetek?

Figyelt kérdés

Előzmény : 23 éves vagyok,2 éves a kisfiam.Szüleimnél lakok

Ma reggelre kisfiam taknyos lett,és slejmet köhögött fel

Mivel volt itthon szirupom erre adtam neki,persze nem nagyon tetszett neki.

Erre apám kiakadt hogy szenvedtetem,direkt siratom a gyerekem

A másik hogy most alvása előtt kiszívtam az orrát,erre üvöltve jön fel az emeletre hogy már megint mit csinálok a gyerekkel hogy sír..mai nap ez a hobbim?

Hiába mondtam neki hogy ki kell szívnom,nem érdekelte..

Most erre mit lépjek ?!


2014. nov. 1. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
most mit mondjak...ezért nem szül úgy az ember, hogy a szüleivel él. Mit lépj? Költözz el. Ha nem tudsz, fogadd el a helyzetet es ne foglalkozz velük.
2014. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia, hát sajnos semmit nem tudsz, ha náluk laksz, én szüleim sincsenek oda a porszívóért megértik, hogy kell és ennyi. Leülhetsz vele beszélni esetleg, amikor mindketten nyugodtak vagytok. Az ő idejükben más volt, és tényleg elég szívfakasztó tud lenni.
2014. nov. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem a szüleimmel éltem..Saját albérletem volt,párom elhunyt,nemtudtam fenntartani tovább az albérletet.

Jelenleg kisfiam bölcsis,dolgozom,próbálom összegyűjteni a sok helyen elvárt kauciót,albérletet...

2014. nov. 1. 21:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj sajnálom ami veled történt. :(

Szerintem ha nyugisak, akkor ülj le velük és mondd el, hogy ha nem szívod ki rendesen az orrát, ráhúzódhat a fülére és igen durván begyulladhat neki.

2014. nov. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
akkor viszont hamarosan el fogsz tudni költözni addig meg nincs jobb tanacsom mint hogy ne foglalkozz veluk. az idosek mindig mindent jobban tudnak. a ferjed/parod miatt reszvetem, es elnezest ha banto voltam.
2014. nov. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Anyum tudja hogy muszály mert komolyabb is lehet

De apám eleve idegbeteg....sajnos az a tipikus férfi aki ha nincs is igaza akkor is annak kell lennie

2014. nov. 1. 21:39
 7/7 A kérdező kommentje:

Férjem..és semmi gond..

Köszi a tanácsokat

Csak ki szerettem volna írni magamból...

2014. nov. 1. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!