Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy anyaban mikor...

Szerintetek egy anyaban mikor kezdenek kialakulni az erzesek?

Figyelt kérdés
A terhesseg elejen?Vagy amikor mozog a baba?Vagy szules utan?
2014. nov. 2. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom mindenki más,de én akkor kezdtem el igazán érezni,hogy anya leszek,amikor elmentünk 24 hetesen 4D-s uh-ra,és ott végre tényleg szépen láthattam a babánkat.Utána jó egy hétig minden nap nézegettem a fotókat,és a videót amit kaptunk,és egyszerűen nem tudtam betelni vele.Akkor tudatosult bennem,hogy az én lányom,aki az uh szerint teljesen egészséges,és hamarosan a karjaimban tarthatom. :)
2014. nov. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor az anyai érzések, azok amikkel tényleg felfogtam, hogy gyermekem lett és ez pontosan mit is jelent, legfőképpen érzelmileg, az akkor jött, amikor a fiam már pár hónapos volt. Tisztán emlékszem a pillanatra: a mellkasomon aludt, picike volt és törékeny, én néztem és életemben előszőr éreztem azt, hogy a szívem túlcsordul szeretettel. Előtte soha senki iránt ilyet nem éreztem és ez azóta is csak fokozódik.

Akkor, abban a pillanatban lettem igazi anya.

Előtte is szerettem, míg a pocakban volt vártam, de az a pillanat meghatározó volt.

2014. nov. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is fokozatosan alakult. Nagyon örültem már a terhességnek is. Aztán kb. 8 hetes lehettem, mikor eszembe jutott, hogy most már nagyon rosszul érintene egy vetélés. Aztán persze mikor elkezdett jobban mozgolódni, az egy újabb lépcső volt. A szülés még egy. És emlékszem, 3 hetes volt, mikor jött az a szeretethullám, amiről az előző válaszoló is írt. Utána egy darabig minden héten egyre erősebb lett ez az érzés, és mindig lelkiismeret-furdalásom volt, hogy eddig nem szerettem ennyire.
2014. nov. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!