Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy éreznétek magatokat ha...

Hogy éreznétek magatokat ha normális védekezés mellett terhesek lennétek?

Figyelt kérdés
Óvszerrel való védekezés mellett történt. Nem volt kiszakadva, nem folyt mellé ha így lett volna rohantam volna a tablettáért. Már a gondolat is őrjítő hogy ez történt, az apjáról meg jobb említést sem tenni. Míg nem derült ki a terhesség munkahelyi előléptetés, nagy szerelemmel egy több éves kapcsolattal való kibékülés történt tőle nem lehet a gyerek sajnos. Mit tennétek ha ilyen rossz helyzetbe kerülnétek?
2014. nov. 3. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én biztosan elvetetném.
2014. nov. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az a baba nem hiába fogant. Én spirál és gyógyszer mellett is terhes lettem, sajna senmi nem tuti biztos
2014. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen nehéz helyzet,bár akárkivel nem feküdnék le az tuti,tehát nálam az abortusz nem jöhet szóba. Amúgy megtörtént nálunk normális védekezés mellett fogant a fiunk főiskolások voltunk,mi megtartottuk és ügyesen meg is oldottuk a helyzetet.A Te helyzeted azért más,mivel nem a szerelmedé a gyerek,az,hogy előléptettek a munkahelyen nem probléma,az egyetlen a magánélet ami miatt nehéz és elgondolkodtató helyzet.
2014. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. Egy ismerős de hogy nem az igazi nagy szerelem az tuti.
2014. nov. 3. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
14%

Bocs, de én ebbe nem hiszek, normális védekezés mellett nem lehet teherbeesni. Valamit elszúrtatok, ellnőriztétek az óvszert, jól volt feltéve, jó volt a méret?

Évek óta azt használok, előfordult, hogy kiszakadt, de a mi hibánkból, tanultunk is belőle, viszont még ilyenkor is ott volt az esemény utáni tabletta. Ezen kívül soha semmi gond nem volt.

A másik meg nem fekszek le ismerősökkel...

2014. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tuti magamba zuhennek mert totalis szerencsetlenseg hogy az ismerostol lett. Foleg ha a regi pasit szereted.
2014. nov. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De lehet èn gyógyszer ès gumi együttes hasznàlata mellett lettem terhes, igaz 10èves kapcsolatban, tehàt nem okozott gondot.

Kèrdèsre vàlaszolva nem hiszem hogy megtartanàm.

2014. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tervezett tersseg, en nemtartanam mg.m
2014. nov. 4. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy nálunk is ez a helyzet - fog. gátló mellett késik.

Ha én most babát várnék, az egyetlen aggodalmam az lenne, hogy nem lesz-e baja a gyógyszertől. Egyébként azt hiszem, mindketten örülnénk neki, nemsokára amúgyis szeretnénk.


A te helyzeted viszont nagyon nehéz. Én igyekezném megoldani, ha már jönni szeretne, hogy meg tudjam szülni és fel tudjam becsületben nevelni. Ha úgy érzed, hogy semmiképp nem lehetséges vagy nem szeretnéd, akkor tudod a választ :) Remélem jól döntessz, és később nem bánod meg, akár mi is lesz a döntés :) Ja, és magadra hallgass, a te életed, te tudod, mit kell tenned ;)

2014. nov. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!