Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 22 éves kétségbees...

Mit tegyek? 22 éves kétségbeesve várandósan apa nélkül

Figyelt kérdés

Korábban már tettem fel egy kérdést, megismerkedtem egy férfival akiről később kiderült hogy párkapcsolatban él és van egy élettársa.

Megjött hamarabb mint kellett volna de nem sokáig tartott és barnás volt. Hányinger gyötört meg fura volt a közérzetem, a para miatt mégis végeztem egy tesztet, ugyanis volt eset hogy a hév pillanatában még gumi nélkül betette. Az a kis esélynek köszönhetően ma kiderült 7 hetes vagyok.

Eddig is fájt és teljesen abortusz ellenes vagyok.

Közöltem is vele hogy megtartom, és nem érdekel más véleménye. Ma viszont találkoztunk, sírt és közölte hogy ő legszivesebben a vonat alá ugrana és ha megtartom meg is teszi. Tönkre teszem az életét a céljait a párkapcsolatát. Akkor annyira remegtem és csalódtam hogy úgy döntöttem hogy legyen úgy, nem bírnám ki azt hogy ennyire elutasító velem szemben és a babával szemben, viszont ismét fel erősödött az anyai ösztönöm. Nem bírom megölni őt, tudom hogy joga van arra hogy éljen. De egy ilyen ember azt mondta hogy fél meg azoktól is hogy őt mindenki lenézné vagy a bátyám tudja hogy agyonverné őt pedig ez nem így van, és anyukám is csúnyán nézne rá ha kiderül. Azt mondta hogy fizeti az abortuszt, és tudja nem lesz könnyű de tegyem meg és akkor mellettem áll, viszont megkérdeztem hogyha megszülöm a babát akkor is?! közölte hogy akkor nem és meggyülölne és többet nem látnám.


2014. nov. 6. 20:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Segítene valaki a családból anyagilag ha megtartanád? Van munkád? A gyerektartást köteles lesz fizetni. Most mit érdekel téged az ő kapcsolata ha te így megszívtad a hév közepette.
2014. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt érzelmi zsarolásnak hívják. Ő volt aki felültetett és átvert. Gondolom ez fáj neked. De hogy még zsarol is és elvárja hogy abortuszra menj na ehez pofa kell. Eszedbe ne jusson elvetetni. Csak szájhős. Úgysem fogja megtenni mert gyáva. Aki egy kisbaba hallatán rögtön arra kér hogy öld meg az egy gyáva féreg. Nem a te hibád. Egyedül nem esnek teherbe a nők kell hozzá egy férfi. Itt ő volt az a bizonyos. Hát vállaljon felelősséget. Ha már ugy is félre lépett nem számított beki az a kapcsolat.
2014. nov. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
94%

HA te tényleg akarod a babát, akkor nehogy egy ilyen patkány miatt megöld!! Fel tudod nevelni amúgy? Olyan helyzetben vagy? Ez a férfi egy utolsó szemet!!!

-abortuszra kér,

-érzelmileg zsarol,

-a párkapcsolata miatt rinyal, de azert veled simán lefeküdt

-azzal magyarázza az abortuszt, hogy mit gondolnak róla mások

-kijelenti, ha elveteted melléd ál,l de ha megtartod nem?????


Es meg adsz a véleményre??? Csak magadra hallgass!! Ez az ember sosem állt melletted es soha nem is fog!!

2014. nov. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

"Tönkre teszem az életét a céljait a párkapcsolatát."


Azt ő tette tönkre, magának, a tiédet és a magzatét ne tegye tönkre.


"Közöltem is vele hogy megtartom, és nem érdekel más véleménye" -ehhez tartsd magad, helyes a döntésed.

2014. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha elveteted a babát elfelejt egyszerüen mint egy kisebb emléket. Míg te fetrengesz a fájdalomtól, hogy elvetetted amit egyáltalán nem akartál.

Ha elveteted akkor te fogod öt megutálni egy életre, mert bemesélte hogy melletted áll aztán elhagyott és el is felejtett.

Ha annyira szeretne téged akkor már rég lécelt volna a nöjétöl, és veled lenne.


Nem TE hanem ö maga teszi tönkre az életét. Ö ugyan olyan felelös és tudatos volt mikor kufircoltatok, ö pont 50%ban felelös mindenért. ìgy a gyermek gondozásában is van joga és kötelessége 50%ban részt venni.


Az életét még egy baba senkinke sem tette tönkre, inkább megszépítette. Az ö gyereke, azö utódja. Ha inkább szeretettel állna a probléma felé akkor pozitívan látná ezt.


Èn nem vagyok abortusz ellene. DE ha egy nöben felmeröl a gondolat, hogy megakarja tartani. Ennyire mint benned, hogy akarod öt, akkor azért mert a másik egy kaka személyiség ne vettese el.

2014. nov. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

közöltem neki én is hogyha választanom kell közte és a barátnője között vagy a kisbaba között akkor egyértelmű ki érdekel engem és nem ők. ráadásul azt mondta hogy az csak egy kis embrió nem fáj neki nincs semmi végtagja stb.

Azt mondta elvisz az orvoshoz ott meg is vár haza is hoz, közöltem vele hogy biztosra akar menni hogy nem kavarok be az életébe.

Másik mondandója az hogy mi lesz ha 10 év múlva felbukkanunk????!!!



Dolgozom de bonyolult.

2014. nov. 6. 20:25
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Nem értem hogy lehet gumi nélkül szeretői kapcsolatban szexelni. Most mit lehet erre mondani jól megszívtad azt a pár percet.
2014. nov. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%
ilyen görényt.. és mi van ha elveteted és mégis felbukkansz? mint tönkretett,lealázott beteg? attól nem fél? "Tönkre teszem az életét a céljait a párkapcsolatát" -ezt hangsúlyozd: ő tette tönkre.
2014. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
97%
Én ugyanebben a helyzetben voltam tavaly! Bár az én barátom nem volt nős! Rövid együtt járás után teherbe estem! Engem is elmondott mindennek és kényszeríteni akart, hogy abortuszra menjek! Természetesen nem tettem meg!Megtartottam a babát Ez volt életem legjobb döntése! Imádom! Persze az apja azóta sem jelentkezett sőt amikor szülés után küldtem neki egy képet azt mondta feljelent zaklatásért! Nem is érdekel többé! Nem kell nekünk se a neve se a pénze! Rohadjon meg ott ahol van! Ha megszülöd a babádat szerintem te is így fogod gondolni! Viszont ha szükséged van a pénzre szülés után indíts apasági pert! Ha gondolod szívesen segítek és elmondom mit is kell tenni!
2014. nov. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
73%
Egy ilyen ember miatt nehogy megöld a picidet, egy életen át bánni fogod! Még akkor is bánják sokan, hogy ha saját elgondolásból hozták meg ezt a döntést, nem még kényszer alatt.
2014. nov. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!