Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális az hogy 22 évesen...

Normális az hogy 22 évesen vágyom az anyaságra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen vágyom rá, és irigykedve nézem a kismamákat, például a legjobb barátnőmnek is hamarosan megszületik a kislánya. Természetesen mielőtt félre lenne értve jó indulatú irigység van bennem.

Dolgozom, és a párom is dolgozik. Végülis csak a párom bevételéből is megélnénk 3 an vígan.

Egyrészt nekem nagyon nehéz lesz a szülésem, és van bennem miatta egy félelem, meg a kapcsolatomban is vannak olyan fura dolgok. Veszekedés stb Párom 27 éves.


2014. nov. 9. 20:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, normális. DE addig amíg a kapcsolatod nem betonbiztos, ne szolgáltasd ki magad egy szakítás lehetőségének. A gyereknek biztos háttér kell és ez nem csak a fizetéseken múlik, hanem a szülők viszonyán is. Először legyen stabil a kettőtök kapcsolata, mielőtt próbára teszitek!


ui: Honnan veszed, hogy nehéz lenne a szülésed? Nagyon kevés dolog van, amiről ennyire előre tudni, hogy gondot okozna, nem tudom elképzelni, miről beszélhetsz.

2014. nov. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy nagyon nehéz lesz a szülésed??
2014. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amíg a kapcsolatod nincs rendben, addig ne akarj gyereket. Egy rossz kapcsolatot a baba még jobban tönkretesz. Döntsd el vagy megoldjátok a gondjaitokat, vagy keresni kell olyat, akivel jobban összepasszolsz, de egy nem működő dologban kár lenne még éveket elszenvedni.
2014. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24%
Miért ne lenne normális,felnőtt fiatal nő vagy, épp a legmegfelelőbb korban a gyerekvállaláshoz.
2014. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mindig is fiatalon akartam szülni. Ha szóba került a barátnőim körében, hogy vajon kivel mi lesz 5, vagy 10 év múlva engem mindig úgy írtak le mint családanya. És erre is vágytam/om. 25 vagyok, most kezdtünk el próbálkozni, 2 éve költöztünk el otthonról, van egy biztos albérletünk, mostmár itt az ideje. Ezzel semmi gond, hogy így érzel. Nem mindenkinek 30éves korára nő be a feje lágya :) Viszont a kapcsolatodat tisztázd magadban és a pároddal, ahogy az előttem szólok is írták.
2014. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

miért lett a 4-es lepontozva? biológiailag valóban ebben a korszakban a legegészségesebb gyermeket vállalni.

mindemellett természetesen fontos a megfelelő anyagi és családi háttér is a babának. az anyagiak azt mondod megvannak. viszont ha a párodban nem vagy 100%-ig biztos akkor nagyon gondold meg, mert egyedül felnevelni egy gyereket baromi nehéz, nem beszélve arról, hogy akkor kiesik a párod fizuja is... nem a koron múlik, hanem hogy minden meglegyen ami szükséges a gyerekvállaláshoz. és akkor még az érettséget is vedd figyelemben, egy baba rengeteg önfeláldozással jár.

ha valakinek ez mind 21 évesen megvan az tök jó, de ha csak 28 évesen lesz meg, akkor sincs semmivel elkésve. mondjuk 30 elmúlván már aggódnék, de akkor sem szülnék a semmire.

24 éves anyuka

2014. nov. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!