Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 2,5 évesnek mennyire kell...

2,5 évesnek mennyire kell ismernie a színeket? Ha megkérdezem a lányom, ez a válasz: Nem tudom. Fekete? És tök mindegy, hogy előtte 5 mp-cel ő kérdezte meg, hogy milyen színű. Egyébként meg egy minden szempontból normálisan fejlődő gyerek.

Figyelt kérdés
2014. nov. 13. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
4 éves korig alakul ki, mi most voltunk a 4 éves státuszon, a védőnő most kérdezte lányomtól a színeket.
2014. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az enuem ket es fel evesen meg nem is beszel... A doki azt mondja hogy nem gond, van meg ideje. Persze szabakat mond nehanyat. Saoval a szineket ha fel is ismeri, amit ketlek, akkor sem mondja. :) ne aggodj! Jatszatok sokat es ne kerd folyton hogy "dolgozzon" ! Az hogy a szineket kerdezi nagyon jo, ha kell millioszor valaszolj higgadtan. Amikor mar tudod hogy tudja, jatsz vele hogy jajj, elfelejtetted es figyeld meg majd orul ha segithet neked, de ne stresszeld olyannal hogy az elobb mondtam el milyen szin ez!
2014. nov. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
enyém is 2,5. ismeri őket, néha 1-2 színt összetéveszt.
2014. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem kell ismerniük. Az én fiam szépen tudja, felismeri a szineket, és ezen mindenki le van döbbenve. Akkor gondolom ez még nem gyakori ebben a korban.
2014. nov. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. nov. 14. 15:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Imerte a színeket, a feketét keveri a fehérrel, valamint a rózsaszínt a lilával a mai napig, pedig már 3,5 lesz. Viszont a nem tudom nála is menő, én inkább úgy vettem észre, hogy akkor mondja ezt amikor nincs kedve válaszolni, a kérdéssel foglalkozni. Nálatok nem lehet ilyesmi a dologban?
2014. nov. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!