Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez szerintetek normális?...

Ez szerintetek normális? Többi lent (kicsit hosszú)

Figyelt kérdés

Egy szomszédomnál dolgoztam elég sokat,vigyáztam a kislányára,takarítottam nála.

Már akkor terhes volt,bármi kellett neki mentem segíteni.

Kifizettem helyette a csekkeket,elmentem neki bevásárolni,vittem minden nap cigit,mentem a zálogba hogy elhozzam neki az óráját.

Fájt a foga így elmentünk a fogorvoshoz,ott vigyáztam mindig a kislányra,ott voltam az uh-nál,szóval mindig.

Mentem a kislánynak gyógyszerekért,pelusért mindenért.

A lakását ami úgy nézett ki mint egy szemét domb,minden nap megcsináltam,beágyaztam,kisepregettem,mivel nem volt porszívójuk.Rendbe raktam a kicsi játékkuckóját,az ágyát,fürdőszobát,konyhát,kisszobát,nagyszobát és az erkélyt.

Minden nap mentem segíteni neki,majd bekerült a kórházba,mivel szűlt.

Vigyáztam a kislányára otthon,reggel 9-este 7-8-9-ig.

Üvöltözik a gyerekével,állandóan szídja,nem álmos a gyerek,de üvöltözik az anyja hogy aludjon,vagy amikor nem éhes,kényszeríti hogy egyen.

Sokszor arcon csapta mert nem bírt vele,a földön eszik a kiscsaj.

Lerakja a gyereknek a túrórudit és ennyi.

Beköszöntött a hideg és leviszi úgy a gyerekeit hogy az egyik nyakig bevan takarva a takaróval,a kislányra ráadott egy harisnyát,egy otthoni cipőt,pólót és pulcsit.

Nem vesznek iker babakocsit,nem vesznek még egy babaágyat.Semmit.

A másik a nő megkért hogy hazudjak a férjének,én pedig nem szerettem volna,mert nagyon rendes a férje,kibírtam a barátnőét amikor vele találkozott,a másikat is,akinhez átmentünk mert sütit akart csinálni.

A férjének azt hazudja hogy nem cigizik amikor napi 1 dobozzal elszív,még amikor terhes volt akkor is.

Hazudik hogy mennyit költ a férje pénzéből.

Az anyámat állandóan hívogatja hogy menjen neki segíteni,engem is állandóan hív,ír..

Meg montam neki hogy többet nem megyek és anyum meg főleg nem mivel dolgozik és még ő sértődött meg,hogy jó akkor nem szól nekünk többet.

A másik viszont anyukám a gondnok a házban és találkozott evvel a nővel,eddig mindig köszöntek egymásnak,most kijött a kislány a folyosóra és mondta neki hogy nem szabad mert vizes a padló,erre megfogja a gyereket és nem köszön csak bemegy a lakásába,na ez milyen már??



2014. nov. 17. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Böbe!Te vagy az???!!! Gyere át és beszéljük meg!
2014. nov. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Becsengettem. Miért nem nyitol ajtót?
2014. nov. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Biztos megy a barátok közt oszt azt üvöteti s nem hall meg.
2014. nov. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azigen! :D Ti jól elvagytok...látom unatkoztok.
2014. nov. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az istenert ne itt hulyeskedjetek,a kerdesemre kerek valaszt.

Ha ennyira unatkoztok akkor huzzatok innen mashova.Szanalmas -.-"

2014. nov. 18. 08:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Rád akaszkodott, mert nem utasítottad vissza, mindig ott voltál, ha le kellett valakit gyorsan "akasztani". Megmondtad neki, hogy szálljon le rólatok, ennyit tehetsz. A többihez sajnos semmi közöd. Ha súlyosan elhanyagolná, vagy ütlegelné a gyerekeit egész nap, akkor is csak a gyámügyhöz fordulhatnál, de az általad felsoroltak sajnos nagyon sok helyen előfordulnak és csak ezek miatt nem intézkedik a hatóság. Érdekes is lenne. Ha szereted a kislányt, vidd el magatokhoz néha, így nem kell ott takarítanod. Minden jóravaló embert zavar egy ilyen nő, de beleszólni a dolgokba, nincs jogod, maximum ha tanácsot kér.
2014. nov. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Végre egy értelmes válasz,köszönöm.Igen tudom félig én rontottam el,mert mindig ott voltam,hogy segítsek neki.

A kislányt meg nagyon szeretem,ő is nagyon szeret,mindig rohant hozzám ha meglátott,én törődtem vele a legtöbbet.

Az anyát nem érdekellte hogy mit csinál.

Az a baj,hogy nem engedi,hogy levigyem magammal játszótérre,sétálni vagy éppen csak át hozzám.

Viszont ő meg nem viszi le sehova,csak telefonálgat,de egész nap és cigizik.

Ha leviszük sétálni a kicsit akkor meg nem aludhat el,de fent meg nem akar aludni.

Mindenért nekem szólt,mit kell csinálni ha fáj a hasa,mit adjon neki.

Mit csináljon ha jön a foga stb..mindig kérdezgetett hogy ilyenkor mit kell.

Volt olyan hogy annyira álmos volt a kislány,hogy oda jött mellém lefeküdt és elaludt miközben simogattam,vagy beült az ölembe meg ölelt,én ringattam,betakartam és aludt.

Az anyja berakja az ágyba,és nem ringatja hanem rángatja,persze hogy nem alszik el a gyerek.

2014. nov. 18. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!