Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hagyományos matrac alá tehető...

Hagyományos matrac alá tehető vagy pelenkára csíptethető légzésfigyelőt vegyünk inkább?

Figyelt kérdés
2014. dec. 5. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyományosat. Ha ficereg, az nem tud honnan leesni.
2014. dec. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A csiptetős sem esik le sehonnan. Nekünk ilyen van, akkor riaszt tévesen, ha nagy a nadrág a gyerekre. Előnye, h bárhová magunkkal tudjuk vinni, az ágyán kívül is tud aludni biztonságban. Az viszont kamu, h sétálás közben is érzékeli a légzőmozgást. Konkrétan a sima mozgást érzékeli.
2014. dec. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha olyan a matrac és a kiságy mérete, hogy nem feszül a matrac és nem túl vastag, és nem nagyon fogtok utazni, akkor szerintem kényelmesebb a matrac alá való. Nekünk pelusra csíptethető volt a matrac miatt és kényelmetlen volt mindig a babára rakni mikor már nem szeretett öltözni, de amúgy jó volt, talán kétszer csúszott le és riasztott tévesen.
2014. dec. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Én a nadrág hátuljára szoktam csiptetni miután elaludt. Egyelőre nem ficereg, így teljesen jó. De volt már, h a pelusra kapta, azzal sem volt probléma.


Amennyiben átalussza az éjszakát (az enyém sztem nem fogja 1 éves kora előtt) akkor érdemes beruházni egy tízezres matrac alá tehetősre.

2014. dec. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak ajánlani tudom a pelusra csíptethetőt.


Off: Nem tudom, hogy a 2-es miről beszél, de séta közben is érzékeli a légzést (hiszen a has mozog mikor levegőt vesz a picúr). Nekünk is az van és pittyegőre van beállítva. Mi mindig a pelusra csíptetjük harisnyával "fixáljuk".

2014. dec. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi matrac alá tevőset vettünk, de a fiam annyit mozog forog álmában, hogy én nem is tudom elképzelni a másik fajtát az ő esetében.
2014. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nekünk séta közben a kocsi mozgását is légzőmozgásnak érzékeli és villog közben. kipróbáltam, h beletettem az üres kocsiba.
2014. dec. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!