Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik lány/fiú...

Szerintetek melyik lány/fiú nevek illenek a Szép vezetéknévhez?

Figyelt kérdés

2014. dec. 16. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Heléna:)


Lőrinc,Zalán, Villő,Zsófia, Rege, Regő, Dominik, Zille, Regina.

2014. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lánynévből szinte bármi, ízlés kérdése, nekem nem tetszenek a különlegeskedő, izzadságszagú, nagyon megkreált nevek, így nem adnék ilyen sem ehhez a vezetéknévhez, sem máshoz. Tetszene pl. Szép Viktória, Szép Luca, Szép Sarolta, Szép Eszter.

Fiúnévből olyat választanék, ami férfias, és nincs egyértelmű jelentése köznévként, mert a vezetéknévvel együtt komolytalanná tenné a nevet. Teszene a Szép Gergely, Szép Máté, Szép Csaba, de nem lenne jó választás pl. a Szép levente, de akár lánynévből is Szép Virág, vagy Szép Viola, lássuk be, nem egy méltóságteljes név.

2014. dec. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Gergely, Máté, Csaba szerintem is j választás lehet. Szerintem jó még: Szép Zsolt, Szép Andor, Szép Csongor


Lány nevek közül: Szép Alexandra, Szép Anna, Szép Olívia, Szép Nikolett

2014. dec. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Fiúból csak a Gergelyt tudnám mellette elképzelni.

Lányból jó lenne a Henrietta, szerintem.

2014. dec. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

lány név: Dzsenet,Nadin,Alíz,Verita,Tamara

fiú: Diegó,Xavér,Martin,Marcell,Otelló

2015. jan. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szép Gergely, Szép András, Szép Andor, Szép Tamás, Szép Patrik, Szép Ádám


Szép Zita, Szép Viktória, Szép Laura, Szép Fanni, Szép Tímea, Szép Ágota, Szép Lili, Szép Léna

2015. jan. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!