Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Olcsó ajándékötletek nagyszülő...

Olcsó ajándékötletek nagyszülőknek? (Nem pénzhiányból adódóan, hanem ebben egyeztünk meg oda-vissza! )

Figyelt kérdés
2014. dec. 17. 20:48
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

- Üveg bor, bonbon mellé.

- Egy akciós arckrém. Anyum garniert szereti, most láttam valamelyik akciós újságban 1000 huf lesz és még lejön belőle 25%.

- Tesco tányérkészlet- 3500 huf.

2014. dec. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen gondban vagyok.

Tavaly a gyerek képeiből készíttettem naptárat nekik, 1590.-/db áron.

Idén nem tudom, mi lesz, talán megint fénykép, valami jó keretben. Abból sosem elég szerintem, úgyis ritkán találkoznak.

2014. dec. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálunk idén kapnak saját készítésű naptárt a nagyszülők, dédik. Jó a fényképalbum, fotókönyv, könyv, piperecucc. Tavaly pohárkészletet kaptak.
2014. dec. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nálunk is naptár a nyerő idén :)

Vagy még szeritnem hasznos lehet Multivitamin idősöknek, fogyasztható cuccok, vagy ajándékmozijegy (ha kaphatóak rá)

2014. dec. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
66%
Színházjegy, finom pezsgő, bor,kávé, csoki, gyümölcskosár, könyvek.
2014. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mécsestartó, illatgyertyák, habfürdő.
2014. dec. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
házi csoki, házi szappan stb.
2014. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk az a rendszer, hogy a nagyszülők kozmetikumokat (idén Dove csomagot sikerült venni), kézzel közösen készített ajándékot és fényképeket kapnak, melyek közül egyet bekeretezünk.
2014. dec. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, minden válasz hasznos volt számomra, jó ötleteket adtatok!
2014. dec. 18. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!