Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy jómódú családból származó...

Egy jómódú családból származó kisgyerek miért akarja majmolni az alsóbb rétegek gyerekeinek szokásait?

Figyelt kérdés
A barátai is hasonló jómódú családokból valók.
2014. dec. 17. 21:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert unalmas neki a megszokott jómód. Élvezi az eltérő szokásokat, normákat. Szerintem.
2014. dec. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%

Mert minden ami más, mint a megszokott, az érdekes.

És mert nekik még nincsenek előítéleteik.

2014. dec. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%

én gondolkodom, gondolkodom, de egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy egy alsóbb rétegből származó kisgyeeknek milyen szokásai vannak ami egy jómódú gyereknél nem lehet???

kifejtenéd bővebben? komolyan, megöl a kíváncsiság :D

2014. dec. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%
Utolsónak teljesen igaza van :-) mik lehetnek azok a szokások,amiket egy gazdag gyerek nem csinálhat,csak azért mert gazdag?
2014. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Utolsók, nekem is ez jutott eszembe. El se tudom képzelni, mit csinálhat egy szegényebb gyerek, amit egy gazdagabb nem.
2014. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
97%
Alsóbb rétegek.... brrrrrr ez a kifejezés... sose gondoltam, hogy alsóbb réteg vagyok, de a te szemedben egy titkárnő-értékesítő házaspár nyilván a papucsállatka kategória lehet. A gyerekem meg valami elkerülhetetlen rossz a tiéd életében, ha találkoznak. De imádkozunk, hogy ne. Legalábbis dobálunk pénzt a perselybe.
2014. dec. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Félre ne értsetek nem vagyok én se Rotschild báró, de szerintem egy olyan családhoz képest ahol a 11 éves gyerek több százezer forintos iphone-al jár, ott lehet alsóbb rétegekről beszélni...
2014. dec. 18. 10:00
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Akkor sem értjük, miben különböznek egy alsó kategóriás meg egy felső kategóriás kisgyerek szokásai. Azon kívül, hogy az egyik villamossal jár, a másik meg bmw-vel.
2014. dec. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert veled ellentetben nem nezi le oket, hanem egyenlo felkelnt kezeli oket...talan mert van benne emberseg es empatia.
2014. dec. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
96%
az hogy iphone jár egy gyerek még nem jelent gazdagságot ,csak sznobságot,és micsoda hülyeség hogy alsobb rétegekel miért barátkozik.? azok nem emberek ? nekem van gazdag ismerösöm ,tök jol elbeszélgetünk ,ha találkozunk ,gyereke is normális.
2014. dec. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!