Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki hogyan ápolja 1 éves...

Ki hogyan ápolja 1 éves körüli gyermeke fogait?

Figyelt kérdés
Ugye fogat mosni nem tud mert lenyeli a fogkrémet.

2014. dec. 18. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Veszel piciknek való fogkrémet. Ennyi idősen a gyerekeimnek 9-11 foguk volt, mostuk őket már régóta. Először Weleda fogkrémmel, kásőbb Elmex-szel.
2014. dec. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mivel 1 évesen 12 foga van, már rég óta Elmex babafogkrémmel mosom neki. Olyan fogkefét vettem a DM-ben, aminek rövid, vastag a nyele, van a közepén egy lyuk. Nagyon jól beleillik a kezébe. Ő szokta rágcsálni, elég sokáig, én csak kicsit rásegítek ha engedi, hogy azért alapos legyen.

De több bébifogkrémet lehet venni, amit lenyelhet.

2014. dec. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
van direkt olyan fogkrém amit lenyelhet amig nem tudja kiköpni és semmi baja nem lesz! mi ilyen fogkrémmel kezdtük el mosni a fogát, és egy évesen már ő maga is tudta dörzsölni és néha kiköpni a fogkrémet. nenadent a fogrém neve ha jól irtam, rossman dm, gyogyszertárban be lehet szerezni
2014. dec. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

van ilyen babacsomag...ujjra húzható puha fogkefével és kicsiknek való fogkrémmel

nagyon szereti

2014. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ujjra húzható fogkefével és Logodent (epres) gyerekfogkrémmel. Ez foszformentes, nem lesz semmi baja ha nyel belőle, de persze csak egy pöttynyi elég.
2014. dec. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az enyémek is már mostak fogat 1 évesen (kicsit megmostam nekik én, aztán rágcsálták a fogkefét). Csak korának megfelelő fogkefét és fogkrémet kell venni.
2014. dec. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nenedent fluoridmentes fogkrémet használunk. 10 foga van.
2014. dec. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Lencsibaba0121 ***** válasza:
Ha engedi, akkor megmosom a fogát, ha nem engedi, akkor motoszkál magának.... több-kevesebb sikerrel. Mostmár lassan 18 hónapos, egy héten egyszer van már csak olyan nap, amikor nem engedi.
2014. dec. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nenedent fogkrémet használunk, és elektromos fogkefét (gyermek pótfejjel). Imád fogat mosni.
2014. dec. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!