Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyógyszert szednek a...

Milyen gyógyszert szednek a várandós anyukák?

Figyelt kérdés

Barátnőm 6 hónapos terhes, és nem szed semmi vitamint, csak gyümölcsöket eszik, és szeretnék neki venni valami vitamint, gondolok magne b6 katedra gyógyszerre, vagy akármi ilyesmire. Viszont, ami miatt felteszem a kérdést: terhességi cukra van :( és ezt nem szeretném bármiféle vitaminnal vagy bármivel,és az ilyesféle tudatlanságommal elrontani.

köszönöm a válaszokat



2015. jan. 7. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor talán inkább ne gyógyszert vegyél neki nem?? Vegyél inkább egy babarucit, azzal nem lőhetsz mellé nagyon.
2015. jan. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azért gondoltam a vitaminra, mert tudom, hogy ő nem vesz ilyet magának :( sok sok babacuccot viszek neki így is. ez csak egy külön ötlet volt, ezért kértem segítséget
2015. jan. 7. 18:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne vigyél vitamint szerintem. Inkább vigyél akkor egy naaaagy gyümölcstálat, azt biztosan értékelni fogja.
2015. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
terhes vitamint már felesleges, mert azt a folsav tartalma miatt szedik a 12. hétig. utána már jó a sima multivitamin is, és az olcsóbb. magnéziumot csak görcsölés esetén kell...vegyel neki jo minosegu multivitamin, ha mindenaron ilyesmit szeretnel :)
2015. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%

Ne vegyél semmiféle vitamin, vagy magne B6-ot.

Inkább vegyél neki gyümölcstálat vagy gyümölcsöket.

Amikor terhes voltam, és semmit nem szedtem. Semmiféle vitamin gyógyszereket, vagy baba erősítőt vagy akárminek nevezzék tablettát. Viszont sok gyümölcsöt, zöldséget ettem.

2015. jan. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Terhességi cukorra nem túl jó ötlet ajándéknak a nagy gyümölcstál...
2015. jan. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
vbiztos nem vennék kismamának érlelt, minden xarral lepermetezett zoldseget gyumolcsot. inkabb a vitamin, ha csak nem akarsz egy kg almaval beallitani.
2015. jan. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hónaposan már sokan nem szednek vitamint, nekem is csak az első 3-4 hónapra javasolta a védőnő és az orvos is, utána szóltak, hogy hagyjam abba.
2015. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!