Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, akik baba/kisgyerek...

Anyukák, akik baba/kisgyerek mellett tanultok, milyen szakon vagytok? Egyetem/foiskola/okj? Es elsö vagy többedik szakotok? Hány évesek vagytok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 9. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben kezdem az egyetemet, a pontjaim alapján szinte 100%, hogy fel fognak venni.


katasztrófavédelem (katasztrófavédelmi műveleti) szakon fogok tanulni, levelezőn.


Második diplomám lesz, már van egy jogász végzettségem.


27/N, de szeptemberben leszek 28, szóval mire újra tanulni fogok 28 leszek már.

2015. jan. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, van egy közgazdasági diplomám, most szakirányú (cég fizeti) OKJ-t csinálok. Bankszakmai továbbképzés, főleg pénzügy, számvitel, hitelezési tárgyak, kihegyezve a banki sajátosságokra.

Az egyik vizsgaidőszak pont a szülés idejére esett, ott előre megbeszéltem az iskolával, hogy szeretnék pár hónappal későbbi időpontokat kérni, mert szülés után két héttel tuti nem vizsgázok.

Nem is volt gond, 3 hónappal későbbre átpakolták a vizsgáimat, akkor már le tudtam tenni őket.

2015. jan. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Jogi egyetemre járok levelezőn, 4. éves vagyok, még a terhesség előtt kezdtem (a gyerkőc 2 éves). Most 34 éves vagyok. Már van egy diplomám. Közgazdasági egyetemre jártam a gimi után.
2015. jan. 9. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
okjra megyek februarba, fel eves a babam. ez lesz a 2. okjm. diplomAm nincs.
2015. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Mikor az első gyerekkel voltam terhes, 29 évesen, kezdtem el az OKJ-s pénzügyi ügyintéző képzést, és 32 évesen, a harmadik gyerekkel terhesen fejeztem be a mérlegképes könyvelő OKJ-s képzést. Már volt egy diplomám, teljesen más területen. Gondolkodom, hogy jövő tanévben beiratkozzam-e főiskolára, pénzügyes szakra, mert már mindhárom gyerek oviba megy, nekem pedig egyelőre nincs munkám.
2015. jan. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Februárban folytatom a fősulit, óvodapedagógiai szak, levelező, sajnos 100km-re van tőlünk az iskola, ami kicsit megnehezíti a dolgomat. 23 éves vagyok, 6 hónapos a kisfiam. 1 évvel ezelőtt passziváltam magam, mert veszélyeztetett terhes lettem.
2015. jan. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Most épp okj-t csinálok, kiadványszerkesztő+szoftverfejlesztő szakon. Szeptemberbe viszont szeretnék jelentkezni levelezős egyetemre, itt több is felmerült nem irogatom le még van egy kis időm dönteni. 21 éves vagyok, 11 hónapos a kislányunk.
2015. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Julie S ***** válasza:
74%

Agrarmernoknek tanulok, masodeves vagyok nappali tagozaton (egyetem). Ezelott ket masik egyetemre is jartam, de az elsot egy ev utan otthagytam, a masodikat kb a kepzes felenel, felresikerult valasztas volt mindketto. Kozben azert elvegeztem egy okj-s kepzest.

30 eves vagyok, a lanyom 15 honapos.

2015. jan. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
74%
Én a jogot abbahagytam októberben, szeptembertől viszont igazságügyi igazgatás BA szakon fogok tanulni. 21 éves, 33 hetes kismama.
2015. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%

elsőéves óvodaped-es vagyok.

6,5 és 5 évesek a gyerekek, van már egy diplomám (idegenforgalmi), de sosem dolgoztam benne, van nyelvvizsgám is kettő, meg két OKJ-m. 33 éves leszek hamarosan.

2015. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!