Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » üdv: problémám az lenne hogy...

üdv: problémám az lenne hogy a területékes védőnőnél elcsúztunk a kislányom vizsgálatárol, , s állítólag mivel nem engedem be de hogy engedném ha nem vagyunk othon. Evégett jelentett minket . E helyzetben mire számítcsak?

Figyelt kérdés
Figyelmeztetnek vagy büntetést szabnak ki? köszi válaszokat

#mary93
2015. jan. 20. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem furcsa egy kicsit... telefonon egyeztetnek a védőnők időpontot, vagy személyesen. Ha egyszer nem vagy otthon, akkor sem feljelentgetni fog, hanem egyszerűen telefonon hív téged. Vagy te hívod és kérsz másik lehetőséget.


Levelet és e-mailt inkább ne írj neki ilyen helyesírással.

2015. jan. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ki fogják vizsgálni az ügyet, kötelességük ha már jelentett (amúgy ha a szomszéd jelent bármi miatt, azt is kötelességük kivizsgálni), meg fognak hallgatni,hogy mi miért volt,lehet,hogy lesz környezettanulmány is (nálunk is volt pedig tudták,hogy csak egy rosszakaró akart bosszantani, nem is találtak semmi kivetnivalót). A többiről meg mmajd tájékoztatnak.
2015. jan. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%

A problémád az, hogy katasztrófális a helyesírásod!

Mennyi idős a gyerek? Mennyire csúsztatok el? A védőnők elég rugalmasak, biztos tudnátok egyeztetni. Másnem délutánra. És honnan tudod, hogy jelentett? És kinél? Ha ő mondta, miért nem mondtad el, mi a problémád?

2015. jan. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ok nélkül biztos nem jelentett, valaminek lennie kellett... Általában nem megy egyeztetés nélkül ki a védőnő, illetve ha mégis, és nem talál otthon, nem rohan egyből jelenteni. Nekünk is volt ilyen, hogy a védőnő a ház előtt állt és hívott, hogy otthon vagyok-e, mert jött egy gyakorlóval megnézni minket. Mi pont autóban ültünk, mert elutaztunk aznap, de semmi az ég világon nem volt, hiszen tudta ő is, hogy lutri, hogy otthon vagyunk-e...


Ha csak tényleg ennyi történt, biztos, hogy büntetés nem lesz első körben, csak kivizsgálják.

2015. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Olyan velünk is volt, hogy keresett itthon csak mi épp sétáltunk. Társashátban lakunk, és több baba van itt...ezért ha jön egy babàt látogatni, akkor beugrik minden babás lakásba. Mikor legközelebb találkoztunk akkor említette hogy csöngetett de valószínűleg nem voltunk otthon. Alapvetően emiatt nem kell hogy jelentsen. Nem ülhetsz otthon egész nap, főleg ha nem egyeztettek időpontot. Az meg hogy csúsztatok a vizsgálatról mit jelent? Én minimum felhívnám ha úgy látom, hogy nem érünk oda, és vagy megvár, vagy megbeszélünk más időpontot.
2015. jan. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez így elég kevés infó. Csak azért nem jelent mert egy vizsgálattal elcsúsztatok. Annak valami más oka van.
2015. jan. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy vannak olyan esetek, amikor kötelező neki jelentenie, ha valamivel elmaradtatok. Ilyen pl a kötelező oltások vagy a státusz vizsgálatok.

Te próbáltál vele beszélni?

2015. jan. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem mindig hívott előtte és időpontot egyeztettünk. Volt hogy mi is megcsúsztunk, mert vagy ő, vagy mi nem értünk rá, de sosem volt belőle gond, pótoltuk az elmaradt vizsgálatot és kész.
2015. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mióta csúsztok a vizsgálattal?
2015. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nálunk általában én hívom, h mindjárt születésnapja a gyereknek, mennénk státuszra. Mi mindigy csúszunk, mert éppen karácsony előtt született a fiam, mindig január közepe lesz mire ő megint dolgozik. Ebből sose volt gond. Illetve tudja a telefonszámom, ha akar valamit, fel szokott hívni.

De még mindig nem tudjuk, hogy mekkora a lány meg a csúszás.

2015. jan. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!