Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik igazán szép, csinos nő...

Akik igazán szép, csinos nő nem félti az alakját a gyerekvállalástól?

Figyelt kérdés
Mert azért ez a gyerek vállalás elég komplex dolog. Sohasem lehet tudni hogy lehet a nőnek egy olyan gyereke aki nem szereti, züllött lesz, sőt még az egészségi állapota is ott van.Sokszor a szülés után évekkel derül ki hogy a baba beteg. Ilyen nagy kockázatokkal miért vállal be egy szép,tökéletes nő gyereket? Nem provokatív kérdés tényleg érdekel.
2015. jan. 26. 12:22
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
64%

Tudod, a test öregszik. Lehet most baromi szép vagyok, de idővel ez úgyis változik, és csak a testem szépsége miatt nem fogok gyermek nélkül maradni. Amúgy

20-30 év múlva a gyerekem lesz szép, és nekem ez a lényeg, nem pedig az, hogy milyen a testem.

S ami fontos, hogy lehet a testedért tenni.

2 gyereket szültem, valamennyit változtam, de tornázok. S sokkal boldogabb vagyok 2 gyerekkel és egy kedves férjjel, mint önmagam szép testével, egyedül...


Szerintem amúgy nincs tökéletes nő. De ha van is, akkor a felfogása tökéletlen, ha csak és kizárólag a teste miatt nem vállal gyereket.

2015. jan. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:

Mégis milyen szerinted az a bizonyos "szép, tökéletes nő"? Ez az első kérdésem, mert ez nagyon nem mindegy. Van aki szerint a vékony nő a szép, másnak meg a cicis-popsis. Harmadiknak meg a pici, negyediknek meg a magas. Van aki utálja a vöröset, más meg megőrül a vörös hajért szeplős arcért.

Szóval én messze érzem magam a tökéletestől, de van akinek bejövök azért. Nem féltettem a vékony alakom, nem híztam el, ami felment, le is ment. Amit sajnálok, hogy a mellem lett kisebb a szoptatás után. Amúgy nem izgat. Sokkal többet adnak a gyerekeim, és attól, hogy valaki anya, nem kell teljesen elhagyni magunkat.

"Sohasem lehet tudni hogy lehet a nőnek egy olyan gyereke aki nem szereti, züllött lesz, sőt még az egészségi állapota is ott van."- erre nem is értem, mit szeretnél, hogy reagáljanak, ha lenne gyereked, értenéd, hogy értelmetlen, amit írtál.

2015. jan. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

Hihi, jó kérdés...


Ha lesz gyereked, rájössz, mekkora hülyeséget kérdezel.

A fontossági sorrend átalakul.


Persze ne hagyd el magad, de most őszintén? Szerinted 70 évesen jobban fog esni tükörbe nézni a ráncos bőröddel egymagadban, vagy jobb lesz nézni, ahogy szaladgálnak az unokáid?


De nem is értem. Egy csomó jó testű nő szült már, és nem lett tőle csúnyább.

Sőt, sokaknak a gyerek a motiváló erő.


Az meg, hogy züllött lesz-e? Tőled függ. Ha let.ojod a gyereked és csak a testeddel foglalkozol, valószínű valóban züllött lesz. Ha meg szereted és foglalkozol vele, akkor nem fog magasról tenni rád, és szeretni fog. A gyerek visszatükröz téged.

2015. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
48%

Kezdjük ott, hogy olyan, hogy "szép, tökéletes" nő nem létezik. Másrészről mindenki az. Harmadrészt egy nőnek nem csak teste van (remélem a kérdező férfi, mert ugyan szomorú, ha így vélekedik a nőkről, de még szomorúbb lenne, ha mindezt nőként tenné)

Azt, hogy a gyerek nem szereti a szüleit, az kb. 5%-ban a gyerek hibája. Tökéletesen egészséges ember sincs, persze vannak kevésbbé súlyos meg súlyosabb problémák is, ez tény. De ilyen hozzáállással SEMMIBE nem szabad belekezdeni.

2015. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki szép, sőt, valaki szemében tökéletes, nem jelenti azt, hogy sekélyes is, és nem érdekli más, csak a teste. Aki felnő, lassan megérik az anyaságra, és ezek a dolgok huszadlagosak lesznek.
2015. jan. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

hűűű. Azért aszt hiszem, mindannyian abban bízunk, hogy ha normálisan bánunk azzal a gyerekkel, tán még szeretni is fog minket. Sőt igazából az anya oly szerencsés faj, hogy még legelcs.szettebbhez is ragaszkodik a kölyke.

A szép és csinos múlandó, míg az anyaság nem. Hozzáteszem szép sosem voltam, csak csinos. Pont úgy nézek ki (nem a fejem :) ), mint 3 gyerekkel ezelőtt.

De a lényeg, ami igazán megnyugtató, hogy "a legjobb nőt is unja valaki" :D ...de nem a gyereke.

2015. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Hagyjuk már ezt a nincs tökéletes kulsovel rendelkező nő dolgot ezt csak az irigy emberek szokták mondani. Mert igenis vannak akik sokat tesznek a csinossagukert amit lehet hogy terhesség megváltoztat előjon a stira, narancsbor. Ami maradandó és nehéz megszabadulni tőle.
2015. jan. 26. 12:57
 8/40 anonim ***** válasza:
úgy értem AZT :D
2015. jan. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
69%

"lehet hogy terhesség megváltoztat előjon a stira, narancsbor. Ami maradandó és nehéz megszabadulni tőle."


És akkor mi van? Amíg az ember fejében fontosabb a seggén a bőr, mint hogy megölelhesse a babáját, addig nem kell gyereket vállalni :D bocs, de ez nem irigység, hanem szánalom. Ne keverd! :))))

2015. jan. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Hát te nagyon sötét vagy, jobb, ha nem lesz gyereked :D
2015. jan. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!