Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez a pelenkától van? (kép lent)

Ez a pelenkától van? (kép lent)

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 27. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2015. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel igen.Pláne,ha a kis teste többi részén nincs!
2015. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nincs neki máshol csak ott. mit csináljak vele? szellőztetem neki sokat ès más fajta pelust adok rá
2015. jan. 27. 10:52
 4/10 anonim ***** válasza:
gyógyszertári popsikrémet használsz rá, a babámnak jó volt a pirosságra
2015. jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
nekünk az első 1-2 héten volt ilyen, kentük neki meg puhább pelusra váltottunk,és gyorsan elmúlt. nem bírta a pelust
2015. jan. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) tudtok nekem olyan pelust mondani aminek jó ára és minősège is van?
2015. jan. 27. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
mi pamperst veszünk (active baby,premium care) tudom nem olcsó de ha figyelsz mindig találsz akciót. mi dm-be veszünk mindent ami nem kaja (kivéve mosóport) gyüjtjük a pontokat, így jár 25% kedvezmény amit pelusra is lehet kérni. tescoba szinte minden hónapban szokott lenni akció, most 7000 volt a kartonos active baby, előtte 2 hónappal a premium care. azelőtt liberót vettünk, de nekem nagyon műanyagosnak tűnt (hát a külseje, végülis a belseje az nem,szóval az se rossz) de akcióval olcsóbb a pampers mint anélkül a liberó. de az is megoldás ha ismersz anyukákat, mindenkitől veszel 2db-ot és kipróbálod, olyan sok fajta van, és úgyis mindenkinek más válik be.
2015. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi próbálgatok. csak az a fura h é napig ezt használtam ès nem jött ki rajta
2015. jan. 27. 15:08
 9/10 A kérdező kommentje:
*3napja ezt használom
2015. jan. 27. 15:09
 10/10 anonim ***** válasza:
hát nem tudom akkor egy próbát tehetsz ha nem jön ki még egyszer akkor használhatod szerintem, ha meg látod, hogy kezd megint pirosodni, majd váltasz egyből
2015. jan. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!