Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vonatoznátok 2-3 hónapos...

Vonatoznátok 2-3 hónapos babával egyedül (apa nem tud jönni)? Kb 2 órás út, átszállás nélkül.

Figyelt kérdés

Nincs autónk sajnos. Mi egy másik városban élünk mint a családom és szeretnék ők is látni a gyereket,nem csak facebookról. Nagyszüleim idősek már,nem tudnak vonatozni,de szeretnének látni a dédunokát. Testvérem és a gyermeke is szeretnék már látni,de annak nincs sok értelme,hogy szombaton felülnek a vonatra,vasárnap meg már mennek vissza. Meg persze pénzük sincs sajnos h vonatozgassanak.


Úgy gondoltam h párom fel tesz minket itt a vonatra,babakocsistól,böröndöstül. És otthon meg kijönnek elém az állomásra és levesznek.

Kb 2 hetet maradnánk a picivel,apa meg mire jönnénk haza ő is eljönne,igy vissza már 3an mennénk.


2015. jan. 28. 11:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

" Vonatoznátok 2-3 hónapos babával "


-simán,semmi bajotok nem lesz tőle,

2015. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hogyha nyugodt, jó alvó, miért ne? az enyém rnnyi idősen végig ordította volna az utat...
2015. jan. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Igen!

Legyen nálad a bőröndön kívül egy kisebb táska, amiben minden kéznél van, amire szükség lehet, és mehettek.

Vagy ha nagyon félsz egyedül elindulni, azt is lehet, hogy a tesód elmegy hozzátok és együtt mentek haza.

2015. jan. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én vonatoztam is, nem is 2 hanem 4 órát, vittem tápszert, teát neki, az égvilágon semmi gond nem volt :)
2015. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. jan. 28. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én nem mentem volna, mert ilyen idős korában a lányom egész nap csak sírt. De egy jó alvó, nyugis babával simán elindultam volna.
2015. jan. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
persze :-)
2015. jan. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nem babakocsival, hanem hordozókendővel vinném.
2015. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam pont a hasfájós időszakát élte 2 hónaposan, rengeteget sírt. Viszont ha hordozókendőbe tettem, hatalmasakat aludt, megnyugodott azonnal. Szóval kendőbe kötném, és vonatoznánk.
2015. jan. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sztem a babakocsi sokkal jobb,van mozgástere,ki tudod cserélni a pelust stb. Hordozó kendőbe szenvedés lenne
2015. jan. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!