Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dzsóvanna, Paula és Federika...

Dzsóvanna, Paula és Federika nevekről mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2015. jan. 31. 00:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Dzsóvanna?-borzalmas, sőt...attól is rosszabb.

Paula?-az össz közül ez a leg emberibb, de rémalmomban sem adnam.

Federika?- mint az első.

2015. jan. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz egyéniség a gyereked, hogy ilyen idióta neveket adsz neki. :D Bár egyes népcsoportoknál divatosak az efféle idióta keresztnevek. Lehet különleges neve, de ne ilyen. :D Szegény srác.
2015. jan. 31. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Lákátos Dzsóvánna, tökéletes.
2015. jan. 31. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Dzsóvanna? Ilyen nem létezik az MTA szerint. Egy olasznak elmegy, vagy ha az egyik szülő az, de magyarnak nagyon csúnya. Nekem elsőre Giovanni Trapattoni jutott róla eszembe.


A Federika nekem nagyon nem tetszik, de egy fokkal jobb, mint a Friderika. Sose adnám a gyerekemnek egyiket se.


A Paulát régen semlegesnek tartottam, illetve egy meseszereplő jutott róla mindig eszembe, de pár éve megismertem egy finn lányt, aki Paula volt, azóta egészen megtetszett ez a név. A Paulina viszont nem jön be, olyan dél-amerikaias.


De ez az én véleményem.

2015. jan. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
57%
Lakatos Nintendó, Kolompár Brúszvilisz és Orsós Rocketlauncher még szebb nevek :)))
2015. jan. 31. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Olyan név nincs, hogy Dzsóvanna.

Még talán a Paula a legelfogadhatóbb, bár nekem személy szerint az sem tetszik, gyerekkoromban volt egy öreg néni szomszédunk, akit így hívtak, szóval nekem sajnos a Paula egy öreges név, de ettől még másnak nyilván nem az, és alapvetően nincs is vele gond.

2015. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Giovanna magyarul Johanna, de gondolom, az már neked túl mainstream.

Mint ahogy a Federica magyar megfelelője, a Friderika is.

2015. jan. 31. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Paula egy boci, elb**ta egy kocsi...

De még mindig ez a név tetszik a három közül a legjobban.

A másik kettő szóra sem érdemes.

2015. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyik sem. Komolyan felmerültek ezek a nevek benned? Vagy csak elgondolkodtál, a poén kedvéért?
2015. jan. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik egyik sem.
2015. jan. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!