Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne két lánynak ez...

Jó ötlet lenne két lánynak ez a szoba? Minden bútor fehér korpusszal, rózsaszín és lila ajtókkal fiókokkal. Most még csak 7 és 3 évesek, de nagyobb korukban így csak az ajtókat kell lecserélni más (nagylányosabb) színekre.

Figyelt kérdés
Egyedi gyártású bútorok lesznek, hogy maximálisan ki lehessen használni a szobát, így nem lesz túl olcsó.
2015. febr. 8. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Én fehéret csináltatnék egy az egyben és más kiegészítőkkel színesíteném a szobát, így nem kell bútort (gondolom az ajtók cseréje se lenne olcsó...) cserélni majd ha nagyobbak lesznek.
2015. febr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam rá, hogy csak a falak, fogantyúk, párnák, egyebek lennének színesek.

Csak lehet, hogy túl nagy lenne a fehér felület.

Köszi.

2015. febr. 8. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó ötlet! A fehér korpusz alapszín, így olcsóbb is mint a faerezetes bútorlapok ha jól gondolom. Én simán megcsináltatnám az egészet fehérre, és az ajtókat fiókokat lefóliáznám. Az bármikor cserélhető, ha megunják a lányok! Most akár egy rózsaszín pöttyössel, később egy virágmintás... De ha nem ragaszkodnak a rózsaszínhez, egy sötétebb lilát nem is feltétlenül kellene lecserélni később.
2015. febr. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A fóliázás nem is jutott eszembe!

Szuper ötlet!

2015. febr. 8. 20:26
 5/5 anonim ***** válasza:
fehér legyen a bútor, és az egyéb kiegészítők legyenek lilák v egyéb színűek!
2015. febr. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!