Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 15eves leszek 2honap mulva es...

Zsofiamonika kérdése:

15eves leszek 2honap mulva es 4honapos terhes vagyok. Most lehet kerelmezni hogy paromhoz koltozzek? Felnott es munkahelye s lakasa van. Kerlek neirjatok olyanokat h felelotlenseg. Sajat dontes mert csaladi hatterem anyukammal ezt kovetelte.

Figyelt kérdés
lehet e kervenyezni hogy hozzakoltozzek? felek hogy anyukam lelok a lepcson ajar mi es elveszitem a picit.
2015. febr. 15. 17:50
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
79%

Valószínű a gyámhatóságnál lesz az első utad, mert ha kiderül, védelembe vesznek. A felnőtt barátod hány éves?


14 évesen nem nagykorúsíthatnak, és ha nem akarod az egész életedet elszúrni, menj el abortuszra.

2015. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
88%
hmmm gyermek-vagy még Te magad is! Miért nem elötte érdeklődtél??? Nehéz előre gondolkodni!
2015. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem szülői beleegyezés nélkül nem költözhetsz sehova. Azt írtad, hogy saját döntés és a családod ezt követelte, viszont akkor miért lökne le anyukád a lépcsőről vagy mi??!
2015. febr. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nemcseszem el az eletem. tisztaba vagyunk mindennel. 21eves a baratom.
2015. febr. 15. 17:58
 5/38 anonim ***** válasza:
91%
Ebben a korban a legtöbben azt hiszik, hogy nem cseszik el az életüket és mindent tudnak, mindennel tisztában vannak. Jóval később jönnek csak rá, hogy semmit nem tudnak.
2015. febr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem válaszoltál a kérdésemre, hogy miért lökne le anyukád a lépcsőről?
2015. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
92%
18 éves korodig kiskorú vagy. Ne játszd magad hogy mennyire nagylány vagy 15 évesen... A barátodnak is gratulálok! Szépen tükrözitek a mai fiatalságot! ...
2015. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
anya engem nemszeret. kertem tole engedje hogy akkor apukam neveljen es aztvalaszolta nem mert akkor lehetne rendes eletem. es beszeltem vedonovel s osztalyfonokkel nemtudunk micsinalni es ez az egy lehetseges helyzet hogy megszabaduljak tole. mindenki megertene ha tudnak a csaladi hatterem. de nemismernek igy elitelnek:(
2015. febr. 15. 18:07
 9/38 anonim ***** válasza:
92%

Nemcseszem el az eletem. tisztaba vagyunk mindennel.


Ez a kettő csúnyán üti egymást :( HA tisztában lennétek mindennel, tudnád, hogy de, elcseszed. :(

2015. febr. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
90%
Édes istenem. Ezért felcsináltattad magad, mert nem úgy alakul a helyzet ahogy te gyerekként elképzelted? és te fogsz szülni?? Miért nincs törvény arra, hogy az ilyen buta emberek ne lehessenek szülők?
2015. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!