Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tiszta ciki sztori, vígjátékba...

Tiszta ciki sztori, vígjátékba illő. Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van az oviban egy másik anyuka, nem egy csoportba járnak a gyerekeink. Egy ideje mindig nagy örömmel köszöntött, megálltunk beszélgetni is, kérdezte hogy vannak a gyerekek, meg anyukám, én meg tiszta hülyén éreztem magam, hogy biztosan ismerjük egymást valahonnan, és szégyelltem, hogy nem tudom hová tenni, de nem szóltam, sőt udvariasságból én is mindig érdeklődtem az ő családja iránt. Amúgy kedves nagyon, a farsangi jelmezünkben is segített, telefonszámot cseréltünk stb. Már pár hónapja hogy ilyen jóban vagyunk.

Erre ma este küld egy sms-t, hogy nem tudna e átmenni Zoli, mert elromlott a mosógépük...

Ezzel csak egy gond van, fogalmam sincs ki az a Zoli, az én férjemet nem így hívják, és nem ért a mosógépekhez, és azt sem tudom hol laknak. Ezzel vált egyértelművé, hogy ő kever össze engem valakivel.

De most mit csináljak? Szóljak neki, hogy nekem hónapok óta fogalmam sincs, hogy ő tulajdonképpen ki, csak eddig nem mondtam?? Hát tiszta hülyének fog nézni.. :D Vagy írjak vissza, hogy Zoli sajnos nem ér rá?? :D :D Vagy mit?

A férjemet hiába kérdezem, akár hányszor felhozom a témát röhögőgörcsöt kap..

Szerintetek? :)


2015. febr. 18. 19:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%

Írj vissza, hogy melyik Zolit?

:)

2015. febr. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

:D :D :D Ez jó... :D


Én ezt írnám:


"Szia, milyen Zolira gondolsz? Nem ismerek Zolit. :) Vagy másnak szántad az sms-t"? :)

2015. febr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Miért nézne hülyének? Csak ismerőssel vagy kedves?
2015. febr. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDDDDDDDDDDD Te jó ég :DDDDD


Írd vissza, hogy te nem ismersz semmilyen Zolit :D

2015. febr. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
:D Kérdezd meg milyen Zolit
2015. febr. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, azt hiszem összeszedem a bátorságom, és visszaírok neki, vagy az is lehet hogy felhívom.

Te jó ég :D...

De 3-as válaszoló nem értem, miért csak ismerősökkel lennék kedves?? Ezt miből gondolod?

2015. febr. 18. 20:10
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Tényleg aranyos a történet, szerintem érdemes lenne tisztázni a dolgot, írj egy sms-t hogy elnézést de nem tudod átküldeni Zolit, és amikor legközelebb összefuttok igazítsd ki egy bemutatkozással, illetve hogy ti tényleg csak az oviból ismeritek egymást. Szerintem ő is komikusnak fogja találni :)
2015. febr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
97%
A telefonálás is jó ötlet. Sms-ben kicsit furcsa lenne, de lehet hogy ezt csak én látom így.
2015. febr. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
sikerült tisztázni???
2015. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Hívd fel, kérdezd meg, melyik Zolira gondol. Onnantól neki lesz cikisebb, elmesélheted, hogy te is furán érezted magad, mert azt hitted, hogy te nem emlékszel rá, és nevettek egyet az egészen, aztán kész.
2015. febr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!