Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Mit tennetek ez...

Anyukak! Mit tennetek ez esetben? Hogy hozzam fel a szuleimnek?

Figyelt kérdés
Nagyon kesoi gyerek vagyok. 16 vagyok apukam 65 anyukam nemsokara 65 lesz. Ket noverem van, akik szivbol gyulolnek, mert sokat kellet ram vigyazniuk, nem mehettek bulizni stb. Mar nem laknak itthon, de meg mindig iszonyat modon alaznak, ha atjonnek latogaoba. K...va, fattyu, selejt, folosleg minden vagyok. A szuleim meg nem szolnak rajuk, mondvan nem tudnak mit csinalni. A gyerekeiknek a kozelebe nem mehetek, nem erhetek hozzajuk. Ha atjonnek es en a szobamban akarok maradni, anyaek lerangatnak, akkor meg ujra jon az alazas. "Jaj de jo, itthon van..." meg hasonlok. Komolyan azon vagyok, hogy elszokok itthonrol. :( azert irtam ide, mert itt a kamaszos kategorian kivul gyakorlatilag csak felnottek vannak, biztos kapok ertelmes valaszt. Koszonom szepen.
2015. febr. 19. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:

én elmennék egy koliba :(


vannak ingyenes kolik, igaz nem a legjobbak de jobb ott mint otthon ilyen esetben


és hétvégére sem kell hazamenned ha nem akarsz, legjobb barátnőm hasonló helyzetbe került pont 2 hete, és ő is elment inkább koliba

2015. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szegényke :( Anyukád nem véd meg????
2015. febr. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mint nővér írom, hogy biztos nem azért gyűlölnek, mert vigyázniuk kellett rád. Én elmúltam 26, van egy kis hugicám, aki nem sokkal idősebb, mint te. Én mindig is nagyon szerettem, azt sem bántam, ha vigyázni kellett rá. Bár már majd' 500 km-re költöztem otthonról, mai napig jó a kapcsolatom vele. Ő még mindig a szüleinknél lakik, most próbál önállósodni. Jó szándékkal kérdezem: nem volt más is, ami miatt utálnának? Ha nem, akkor nagyon sajnállak, igazán pocsék nővéreket fogtál ki.
2015. febr. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Elszökni? 2 évet vársz és oda mész, ahova akarsz. Kolesz, albérlet barátokkal, saját állás, saját pénz, és te el akarsz szökni, hogy a zsaruk vigyenek haza? Vagy hogy megverjenek, bántsanak az utcán? NE legyél ennyire gyerek! 2 évről van szó, nem az életedről! Utána szabadon dönthetsz arról, hol élsz, kikkel élsz, kikkel találkozol. Én azt javaslom, hogy építs fel egy tervet, hogy mit fogsz tenni és dolgozz rajta! Pl. levelezőn fősuli, mellette állás, albérlet másokkal, és költözés. 2 év alatt vállalhatsz még diákmelót, tehetsz félre, eladhatod a felesleges dolgokat, spórolhatsz és így lehet kezdő tőkéd. Aztán akkor nézel hátra, ha kedved tartja! Ne a szökést fontolgasd, hanem az önállóságod tervezd és valósítsd meg!
2015. febr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos h ez a bajuk?? Ez szörnyű. :( Én 24 vagyok, a legkisebb hugom 7 éves, de jesszusom, eszembe nem jutna ilyesmi, h ilyeneket vágjak a fejéhez.
2015. febr. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez. Megmondtak.
2015. febr. 19. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!