Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyuka vagyok, szeretnék...

Anyuka vagyok, szeretnék piercinget és tetoválást. Tényleg olyan elitélendő?

Figyelt kérdés
Sok ismerős mondta megfogom bánni, nem anyukának való stb. Titeket nem értek negatív kritikák? Már elegem van abból hogy emiatt elbizonytalanítanak.
2015. febr. 23. 15:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ért még negatív kritika. Ja de, a 70 éves nagymamám ahányszor csak látja a tetkóim megbortánkozik. Nekem tetszenek, mindegyiknek jelentősége van, más véleménye nem érdekel sem ebben sem másban. Tetkó és pc is van. :)


3 gyerekes anyuka

2015. febr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
76%

Mindig is kicsit lázadó voltam, egy igazi "rocker csaj". :)

Ezen az anyaság se változtatott.

Már csak azért sem, mert NEM csak anya vagyok. Innentől kezdve hülyeség, hogy mi való egy anyukának.


A fiam három volt, mikor tetováltattam, most már két gyerekes anya vagyok, nyáron csináltattam a legújabbat. Persze nem a homlokom közepére, el tudom őket takarni (pedig egész nagy is van közte), pl. a kollégáim el se tudják képzelni, hogy 4 tetoválásom van.


Ha szeretnéd, csináltasd meg!

Ennyi.

2015. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
18%
Pc az témyleg gáz .tetko meg ha valami egyedi és nem a csuklodra akarod irni a fiad nevét nehogy késöbb el felejsd hogy hivták!
2015. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd magad elbizonytalanítani, tedd azt, amit szeretnél. Az embereket nem eszerint a két kategória szerint csoportosítjuk, hogy anyuka-e vagy sem.

Nekem csak egy orrpiercingem van, igaz már nagyon régen csináltattam amikor még nem voltam anyuka, de biztosan most sem ez befolyásolna,ha szeretnék, hogy van-e gyerekem vagy nincs.

Egyébként ezek a dolgok ma már teljesen természetesek, a kutya nem foglalkozik ezzel szerintem, hogy kinek hol van piercingje, vagy mi van rávarrva.

2015. febr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
7%

UI.

szomszédba volt egy cigány család fia 16volt kb Pc akart szemöldökébe!

Apja meg tudta ...reakcio !! ==> " ugy akarsz ki nézni köcög "

szoval tedd fel magadnak te is a kérdést..

2015. febr. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Minden oké, ha ez a terved. Persze ha nem boldogtalanság miatt döntesz így...
2015. febr. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
16%
Milyen valós "szükségletet" tudsz mellette felhozni? Egy embernek semmi szüksége ilyenekre!!!
2015. febr. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Azt tedd ami Neked tetszik. Meg max. a párodnak van ebbe beleszólása. A piercing meg attól függ hol van, arra vigyázz, hogy pici gyerek ne kapaszkodhasson bele.

A világnak való megfelelés teszi tönkre a legtöbb ember életét. Melóhelyen a munkában igen, párkapcsolatban a másiknak keretek között igen, de hogy mit szól a szomszéd, a postás vagy a hóember ???

2015. febr. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok híve ezeknek. Nekem bizonyára más dilim van.


De egyet tudok, hogy soha nem lehetsz boldog, ha egész életedben másoknak akarsz megfelelni.

2015. febr. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt a köldökömben, azt kivettem, mert csúnya lett a hasam. :) Meg régebben volt a nyelvemben és az orromban.

Tetkóm az van. Sőt az egyik az színes, teljes karos.

Senki nem volt emiatt más velem. És nem bántam meg.

Mi az, h nem anyukának való? Pf na ne már.

Csináld ha akarod, rövid az élet! ;) És ez nem akkora hűűűű de nagy dolog, h emiatt bárkit el kéne ítélni.

2 gyerekes anyuka

2015. febr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!