Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7 éves kisfiúnak korai még a...

7 éves kisfiúnak korai még a Harry Potter első része? (filmen)

Figyelt kérdés
Kisfiam odavan egy-két jelenetért, pl. amikor a kis sárkány kibújik a tojásból...tkp. egészen a háromfejű kutyáig nézte a filmet, és nagyon-nagyon lelkes. Szerintetek engedjem, hogy tovább nézze?
2015. márc. 2. 12:17
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nyugodtan, hisz mese az egész :)
2015. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Talán a 4. résztől nem engedném még a 7 évesnek. Mondjuk a 3.ban is vannak már dementorok, de nem biztos, hogy félne tőlük.

Végre egy anyuka aki tud gondolkodni.. Párom öccse most elsős, és cikizik az osztályban, amiért nem játszik a GTA-val, mert mindenkinek engedik a szülei (18+os, öldöklős játék)

2015. márc. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha úgy látod, hogy érett rá, akkor igen, de légy ott legalább az első végignézéskor, mert azért nyomasztó is lehet számára a végén 1-2 jelenet. adj neki alkalmat hogy meg tudjátok beszélni, hogy feldolgozhassa majd az élményt.

amúgy a lányom is odavan érte, ő 6,5 éves, és már felolvastam neki az első részt. imádja! de tudom, hogy filmen látni még nem való neki, halálra rémülne amikor az unikornisvért szívó Voldi felnéz és elkezd Harry felé siklani, vagy a végén Mógus pusztulása. Nem, ismerem annyira, hogy tudjam, megviselné (képes egy Csingling-féle Soharémtől parázni heteken át).

pedig annyira imádja, hogy csak emiatt tanult meg olvasni, hogy ő magának elolvashassa mind az összes részt. kénytelen voltam eldugni a polcról a könyveket, csak az első kettőt hagytam kint, neki is állt hétvégén :O

2015. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húú...köszi a válaszokat! Nagyon tanulságos volt!
2015. márc. 2. 13:55
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 7éves a kisfiam és ahogy én őt ismerem, neki nagyon korai lenne. Ő biztos, hogy félelmetesnek találná, és tutira nem tudna tőle aludni. Hiába mese...

Én a gyűrűk urát szeretem nagyon, de szintén nagyon korainak tartom, hogy megnézzük. ESetleg majd elkezdjük olvasni inkább.

A transzformersz filmet egyszer elkezdték nézni az öccsével. Nagyon tetszett nekik, hogy átalakulnak a robotok autókká és viszont, de maga a történet és hogy mennyit lövöldöznek benne - hát úgy itéltem meg, hogy nekik ez még nagyon sok és le is kapcsoltam inkább. MÉg így is napokig beszélt róla, annyira a hatása alatt volt.


Igazából neked kell tudni, hogy szerinted érett-e már egy ilyen filmre. Én lehet várnék még vele- inkább olvassátok a könyvet ti is.

2015. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nem félős, nyugodtan megnézheti. Az enyém is ennyi idős, ő nem félne tőle, a Gyűrűk urát is vígan megnézni, attól sem fél. Mondjuk én a Harry Pottert nem nézetem meg vele, azt szeretném, ha először könyvből ismerné, mert ahhoz képes a film elég khm.. á, mindegy, nem fikázom le, de jobban szeretném, ha először a könyvet olvasná. De hát hétévesen azért még nem olvas el ennyit, hiszen még csak most tanult meg olvasni.

De amúgy nyugodtan nézesd meg vele a filmet, neki ez már nem lesz félelmetes, ha idáig nem félt :)

2015. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is 7-8 voltam, amikor láttam. :D Azóta eltelt kb 14 év és még mindig imádom. : )
2015. márc. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!