Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felesegem nem akarja kozterult...

Felesegem nem akarja kozterulti jatszoterre vinni a gyerekeket. Ez tulzas vagy jogos?

Figyelt kérdés
Azt mondja rem bunkok a szulok, megszolnak barmiert, minden szet van dobalva piasuvegekkel, cigicsikkel, kutyapiszokkal, a homokzo soha nincs lefedve es beljarnak a kobormacskak. Az aposommal kitalltak, hogy a kertunkbe epitsunk egy maszokat, csuszdaval, hintaval. Kicsit tulzasnak erzem. Belemenjek? Van valakinek ilyene? Nincs rossz hatassal a gyerekekre?
2015. márc. 3. 09:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
91%
igaz hogy nem túl tiszták, de burokban sem tarthatja a gyereket
2015. márc. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne rossz hatással a gyerekre??

Egyébként, ha megengedhetitek, miért ne?

Játszhat ott a szomszéd gyerekével is (vagy bárki szimpatikus gyerekével), nem kell egyedül.


És igen, ritka a jó, rendezett, tiszta játszótér.

2015. márc. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha van kertetek, és hely is van akkor igaza van!!!!!!
2015. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Mért lenne rossz hatással bármikor kimehet játszani, mi is csináltunk hintát, a szomszéd csinált kis faházat csúszdával, nyáron sokat játszanak együtt a gyerekek. Gondolom te is voltál már a játszótéren és láttad,hogy tényleg mik vannak ott, de a homokozó pl nálunk sincs letakarva és tényleg tele van macskapiszokkal így oda én sem engedem őket.
2015. márc. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Most ki van borulva egy multkori incidens miatt. Nem volna annyira veszes, mert aposom asztalos, igy jelentosen olcsobb lenne az egesz, mert van faanyaga es gepei is.
2015. márc. 3. 09:34
 6/29 anonim ***** válasza:
58%
Én úgy gondolom ez amit a feleséged csinál, azért túlzás kicsit. Igen, vannak bunkó szülők, van cigicsikk, kutyaszar stb. de azért nem ennyire durva a helyzet, én is éveket hordtam a gyereket játszótérre. Igaz, nem írtad mennyi idős a gyerek, de az sem mellékes egyébként, hogy úgy tud szocializálódni, ha más gyerekekkel együtt játszik, így tanul meg sok dolgot, nem úgy, ha egyedül a kerti játszótéren játszik, ahogy csak a felnőttek vannak vele.
2015. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Nem olyan rossz, ha otthon is van valami játszóféleség, de a feleséged kereshet a környéken egy másik játszóteret. Nem jó dolog elszigetelni a gyereket, mindenképp jó hatással van rájuk, ha együtt is tudnak játszani.
2015. márc. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
40%

Ha van saját udvar érdemes saját homokozót, csúszdát, hintát tenni bele. Amint picit nagyobb lesz a gyerek sokkal jobb érzés lesz kiengedni a saját udvarra játszani.

Mi is ebből a megfontolásból vettünk kerti játékteret az udvarba. Sokkal jobb nem alkalmazkodni ha nem muszáj. Persze időnként oda is el lehet menni, és otthonra is lehet kispajtást hívni. Megéri hidd el!

Egy tipp: Mielőtt még osztotok-szoroztok érdemes a vatera , jófogás és egyéb hirdetési felületeket végignézni. Sokan akiknek kinőtték a gyerekeik a kerti játszót tavasszal, kert rendezés előtt szeretnének túladni rajta. Akinél útban van, szívesen szabadul meg tőle jóval ár alatt is. Mi is nagyon kedvezően jutottunk hozzá. Szóval érdemes szétnézni .

2015. márc. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
62%
Nálunk nincs a környéken játszótér, úgyhogy a férjem csinált a kertbe csúszdát , hintát , homokozót, nem került egy vagyonba.Én nagyon szeretem,és most már,hogy nagyobbak akár egyedül is ki tudnak menni játszani(látom őket az ablakból) amíg én mondjuk főzök.
2015. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
78%

Én se szívesen járnék a játszóra. Olyat lehet találni, ami tiszta, normális. Viszont nekem nincs türelmem azokat a "nagyívű" beszélgetéseket végighallgatni, amit sok anyuka ott művel. Ebből a szempontból teljesen megértem.

Az viszont szerintem fontos, hogy a gyereketek ne mindig egyedül játsszon, hanem azért legyenek kis barátai.

2015. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!