Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Előléptetés után 10hònapp...

Előléptetés után 10hònappal teherbeesés tényleg nem helyén valò?

Figyelt kérdés
Volt,akitől megkaptam,hogy akkor minek fogadtam el a munkát. Mit gondoltok?
2015. márc. 3. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz velük. Akár véletlenül is becsúszhatott volna a gyerek. Boldog babavárást :)
2015. márc. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Jaaa, az ember inkább maradjon alul örökre, mert valaha egyszer családot tervez?

Ez a gáz felfogás, hogy azt hiszik egyesek, hogy amiért valaki gyereket mer vállalni, az mondjon le mindenről, sőt előre gondolkozva se fogadjon el munkát, semmit, mert hátha egyszer lesz gyerek...

Ezek szerint amúgy én sem vagyok normális, mert 2 évre rá, hogy előléptettek terhes lettem. Már akkor tudhattam volna, hogy 2 év múlva szülök, úgyhogy felesleges is volt elfogadnom az előléptetést. :)


Én amúgy azt gondolom, hogy a te életed. Más meg fogja be száját és ne irigykedjen, ne szóljon meg! De mindig lesz, aki másképp látja a világot, és ennek hangot is ad. Édes élete lehet, pont tojni kell rá.

2015. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem erdekelne mit mondanak. Ha terveznem a babat akkor is elfogadnam az eloleptetest. Lehet evekig nem esik az ember teherbe,most akkor a munkat emiatt szurjam el? Nem mellesleg a fizu is jobb lehet,ami gyerekvallalasnal fontos szempont.
2015. márc. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
98%

Én 35 évesen szültem úgy, hogy teherbeesés előtt 2 hónappal kaptam meg egy nagy áruház megnyitását és irányítását. Végig vittem szülésig a dolgokat, majd a helyettesemből lett megbízott á.vezető.

Nem mentem TGYÁS-ra, se GYED-re, állományban voltam, mint rendes munkavállaló. Fizetésemet is megkaptam.

Nem ment a fiam rovására a munkám.

Heti 2× jártunk be. Akkor aláírtam, amit kellett.

Amikor aludt (nagyon jó alvó mai napig) olvasgattam az e-maileket, intéztem a m.helyi dolgokat.

A céges telefont sosem vettem fel, amikor ébren volt, mindig le volt halkítva. Ha aludt a fiam, akkor intéztem el minden hívást.

Ha nagyon fontos volt a dolog (kb. ég az áruház jellegű), akkor a privát számomon hívott vagy a közvetlen felettesem (régió vezető) vagy a á.vezető helyettes.

2015. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ditta323 ***** válasza:
Mielőtt kineveztek jeleztem, hogy max 1 év és családot tervezünk úgyhogy úgy gondolják meg, de kineveztek. Majd 10 hó után bejelentettem, hogy terhes vagyok és még 2 hónapot dolgoztam mire betanítottam magam helyett az utódom.
2015. márc. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Előléptetés után dolgoztál 10 hónapot meg még úgyis dolgozol valamennyit szóval több mint 1 évet simán dolgozol.

Ja senkinek semmi köze hozzá!!!! Nem kell magadra vegyed, csak irigy, mert lehet ő szeretett volna oda kerülni. A te életed neked fontos volt gondolom a család is és így jött össze. Arra számíts esetleg hogy valaki a helyedre kerül majd és már nem tudsz oda vissza menni abba a munkakörbe csak valami másba.

Amúgy meg honnan tudtad volna mikor elfogadtad, hogy terhes leszel 10 hónap múlva????? Van aki éveket vár, van akinek véletlen csúszik be, de ha terveztetek is a babát, akkor is mindig van valami amire rá lehetne fogni hogy na most miért ne, de ez nem így megy, te is öregszel és látod így áll hozzád a munkatársad, hát pukkkadjon meg, te boldogan fogsz babázni ettől még :)

2015. márc. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!