Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idos volt gyermeked,...

Mennyi idos volt gyermeked, mikor elkezdtel neki meset olvasni? Mikor olvastal? Lefekves elott?

Figyelt kérdés
2015. márc. 8. 01:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
3-4 hónaposan. Hasalt mellettem és bambult. Azóta mi folyamatosan olvasunk, korábban napközben, most, hogy nagyobbak, más alvás előtt is. Amikor kedvük van levesznek egy könyvet a polcról és hozzák (2,5 és 5 évesek).
2015. márc. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szintén olyan 4 hónapos kora körül kezdtük. Általában nap közben többször olvastunk. 7-8 hónaposan már adta a kezembe a kicsi könyveket.

A fix esti mesét olyan egy éves kora körül vezettük be. Azóta fürdés után van az esti mese.

De persze ha nap közben eszébe jut, akkor olvasunk nap közben is. Most 4 éves, imádja a könyveket.

2015. márc. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14 hónapos és most kezd csak pár soros meséket élvezni és végigülni. Mutatja a mesekönyvben a tárgyakat,állatokat és mondja közben, hogy cica, tuta (kutya), baba. Én már az elejétől kezdve olvasok neki meséket, mondókázunk, de azt hiszem, most jön csak el az ideje az igazi mesélésnek :)
2015. márc. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
pár hónapos volt mikor elkezdtem olvasni és énekelni neki. folyton sírt, így abba hagytam. azóta folyamatosan probálkoztam az olvasással,de mindig azt mondta hogy ne. így nem erőltettem. most 2,5 évesen már ő maga kéri hogy olvassak neki, minden lefekvés előtt. nagyon jó érzés hogy végre elfogadja:)
2015. márc. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!