Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek eleinte a hálóban...

Szerintetek eleinte a hálóban legyen a baba vagy egyből külön? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy 3 szobánk van, egy pici, ami lesz a gyerekszoba, utána jön a konyha és nappali aztán fürdő és a lakás másik végében a háló. Mivel elég messze van a gyerekszoba a hálótól, arra gondoltam, hogy eleinte a hálóba kéne tenni a babaágyat. De az a baj, hogy az sem túl nagy, alig van benne hely. Még egy babaágy elférne, de pelenkázó is oda kéne akkor, meg kisszekrény, ahol legyenek ruhák, pelusok, stb, hát úgy már nem tudom, hogy beférne-e minden. Szuper lenne ha egyből berendezhetnénk a babaszobát, oda elférne bútor, kiságy, játékok, minden, de félnék eleinte egyedül hagyni aludni. Vagy nincs mitől? Mondjuk teszek bébiőrt akkor meghallom ha sír, esetleg veszek légzésfigyelőt is, de akkor is, ha sír éjjel mindig átcammogni az egész házon, és utána ott szopiztatni pl egy fotelben, nem az ágyban. Vagy nem tudom, ti hogy csináltátok?
2015. márc. 8. 18:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A sógornőm úgy oldotta meg, hogy betett egy matracot a babaszobába és eleinte ott aludt, aztán amikor már átaludta az éjszakát a baba, akkor egyre többet aludt a hálóban és végül kikerült a matrac a gyerekszobából.
2015. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Mindképp melletted legyen sztem. Baromi nyugtalan lennél amúgy,meg neki is nagynagy szüksége van rád, a szagodra, mocorgásodra, testközelségedre. ezek adnak neki biztonságot, sztem ez nagyon fontos. majd meglátod. <3

A gelusozó, és minden más mehet a gyerekszobába.

Amúgy majd meglátjátok, f pl nekem a férjem korán kelt, úgyhogy végül én 'költöztem' a kisszobába a babóval, hogy tudjon pihizni.

Majd a helyzet adja. :-)

sok boldogságot!

2015. márc. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, az első nap aludtam vele a szobában, utána végig külön, persze bébiőr és légzésfigyelő volt a szobában. Tehát nálunk rögtön külön volt, szerintem ez a legjobb.
2015. márc. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk rögtön külön szobában aludtak, és más ismerősöm is van, akinél rögtön külön szobában aludtak. Igen, eleinte sokszor át kell menni, megetetni, megdajkálni. Nálunk egymás mellett volt a mi szobánk meg a gyerekszoba, és minden sírást, de még a mocorgást is rögtön hallottam.
2015. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
külön szoba.
2015. márc. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem első naptól a sajàt szobàjában alszik. Betettünk egy kihuzhatós àgyat es én ott szoptatom aztàn ha végzrk vissza teszem a kisàgyba.
2015. márc. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első naptól külön szobában volt a lányunk, most is így tervezzük a kistesóval.
2015. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
És nem féltetek, hogy pl megfullad a baba és nem halljátok?
2015. márc. 8. 22:01
 9/19 anonim ***** válasza:
Mitol fulladna meg?
2015. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ha megnézed magyarországon évente hány baba hal meg bölcsőhalálba te sem fogsz félni. lényegesen kevesebb mint amennyien tartanak tőle. persze azert mi sem birtuk megallni a legzesfigyelot...de kulon alszik kezdetektol, nem is birnank ugy aludni h o is a szobaba van, felkeltenenk egymast.
2015. márc. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!