Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » SOS! Anyukák mit tennétek?

SOS! Anyukák mit tennétek?

Figyelt kérdés
4 éves lányom az előbb hányt. Jó kedve van, nem fájdítja a hasát. Holnap elengedjem oviba, vagy inkább irány a doki és maradjon itthon a héten? Köszi a segítséget.
2015. márc. 22. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A környéken sokan betegek, nálatok?

(Somogy)


Az is lehet, hogy csak valami nem esett jól neki.

2015. márc. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én megmondom őszintén, hogyha nem lázasodik be, nem hány továbbra is, nem fájlalja semmijét, akkor nem szoktam elvinni a gy.orvoshoz, se ügyeletre.

Megy minden tovább, ahogy szokott.

Illetve, adok neki még B6 vitamint vízbe a hányásra.

2015. márc. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Vas megye, falu. Nincs túlsok beteg. Nem volt láza szerencsére, de azért éjjel figyelni fogom.
2015. márc. 22. 19:16
 4/6 A kérdező kommentje:
Délután megevett 2 tányért húslevest, vacsorát nem kért, a levest azt kihányta.
2015. márc. 22. 19:16
 5/6 anonim ***** válasza:
Vas megye? Mi a Hármashatárnál lakunk (Szentgotthárd) és itt terjed most egy hányós-hasmenős baci. Kemény 4 napig voltam beteg. A fiam épp antibiotikumot szedett, így ő nem kapta el, de a családban sok mindenkin átment. Belőlem minden étel kijött 20 percen belül.
2015. márc. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, végül nem ment oviba.
2015. márc. 23. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!