Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Örök téma ilyen időben....

Örök téma ilyen időben. Holnap reggel milyen kabátot adtok ovis gyereketekre?

Figyelt kérdés

Nálunk holnap reggelre -1 fokot jósolnak, délutánra 13-14 fokot.

Kerékpárral viszem oviba. Úgy érzem, hogy a reggeli -1 indokolná a téli, vastagabb kabátot, míg a 13-14 fokban meg túlzának érzem.

Te milyen kabátot adsz a te gyerekedre? Vastagot, és a hazafelé úton majdcsak el tudja viselni valahogy (mondjuk ki isviszik őket nap közben)?

Vékonyabbat, reggel jól aláöltözve? Esetleg reggel vastag, és vigyek magunkkal egy vékonyabb kabátot is?


2015. márc. 22. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ätmenetibe mennek es alá pulcsi meg polo
2015. márc. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
póló, pulcsi, átmeneti kabát és vastag mellény. Ha melegebb lesz a mellényt leveszik.
2015. márc. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Átmeneti kabát, és alá egy vastagabb polár pulcsit adok. Ha délelőtt kimennek még elfér a pulcsi, délután meg azt nem adom rá, csak a kabátot a hosszú ujjú pólóra.
2015. márc. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Rétegesen öltöztetném, hogy hazaúton lehessen mit levenni. Body, közepesen vastag pulóver, rá polár kardigán és átmeneti kabát. Délután le lehet venni a pulóvert vagy a kardigánt, és úgy mehet rá a kabát.

Nagyon változékony az időjárás, az sem jó, ha délután nagyon beleizzad a vastagabb kabátba.

2015. márc. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is nagyon hideg volt ma reggel, én is fáztam, a téli kabátunkban mentünk mindketten de már a télen szokásos polár pulcsit nem adtam rá a kabát alá. Viszont sapkát és sálat is adtam mert tényleg nagyon kellemetlen idő volt. De délután szólt a dadus, hogy most már elég lesz az átmeneti kabát, vagy egy mellény. Oké persze hogy délután már elég, de sajnos reggel meg még kevés...így legyen okos az ember. Holnap már átmenetiben viszem , alá polár kardigán.
2015. márc. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!