Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha van egy otthonotok, napiren...

Ha van egy otthonotok, napirend, rendszer, életritmus, bevállalnád, hogy másokkal összeköltözöl munka vagy egyéb hivatalos miatt kicsi gyerekkel?

Figyelt kérdés

én megszoktam hogy csak mi vagyunk, van magánéletem, intim szférám, ha van kis időm nyugodtan lógathatom a lábam stb


Párom akarja hogy anyósékhoz költözzünk jó messzire.., ahol másik 2 testvére is van, zajlik az élet haverok, buli fanta(közepes családi ház, lenne külön szobánk...)mert feléjük sok a munkalehetőség, vagy magasabbak a fizuk, valami ilyesmi a fő érve, meg hogy a hugával biztos elsőre "öribarik" leszünk.


már nem azért, de én kamaszként, később hajadonként szívesen éltem kollégiumban, meg külföldön szobákba elszállásolva(érdekes, hogy lopnak kint a magyarok egymástól, csak megjegyeztem..)meg tesóméknál is szobát bérelve, stb de így felnőtt fejjel, pláne anyaként, örülök, hogy van külön, saját önálló, életem. kicsit úgy érzem éjjel ki se mernék menni ha pisilni kell, mert az egész ház tudná, vagy a konyhába ha úristen teát akarok inni hajnal 1-kor, vagy reggel megjelenni kócosan, felpuffadt szemmel, de úgy ezek csak hagyján, nehezmre esne egyszerűen másokkal élni, alkalmazkodni, és még bájcsevegni is, vagy gyütt főzőcskézni, stb.



más simán hagyna csapot papot?


2015. márc. 22. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Eszem ágában sem lenne odaköltözni!

A béke kedvéért szerintem mindenkinek jobb a saját, külön fészkében.

Jobb távolról szeretni egymást, mint közelről gyűlölni...

2015. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát így családosan én már nem nagyon vállalnám be, max ha nagyon muszáj, akkor is csak átmenetileg míg rendeződnek a soraink. külön szoba oké, de nem egy szobában "éltek" , engem eléggé frusztrálna ha alkalmazkodni kéne konyha, fürdőszoba téren. Átmenetileg ok, ha muszáj, de minél előbb külön lakást keresnék.
2015. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Arrol nem irsz hogy most milyen a helyzetetek. Ha eltudjatok tartani magatok akkor sztem ne koltozzetek. Ha viszon nincs mas lehetoseg akkor muszaj.
2015. márc. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Soha! Max ha a masik opcio az utca.. vagy 3 generacios csaladihaz, ahol minkenkinek kulon haza/emelete van, de akkor is jol meggondolnam, tul kozel lennenek!

bele ne menj, nem egy csaladott tett mar tonkre!

2015. márc. 23. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Semmi pénzért nem mennék.

Már attól is kivagyok, ha pár napot anyósoméknál vagyunk, és nem azért mert nem szeretem őket, mert tündérek, csak egyszerűen nem esik jól alkalmazkodni senkihez, de minek is, ha van itthon saját vackunk. Hiába no, öregszem. :)

2015. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
NEM!!! Egyszerűen azt hiszem indoklást sem igényel: NEM.
2015. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne! Meg fogod bánni:S
2015. márc. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Miért nem költöztök akkor oda saját lakásba/albérletbe? Gondolom most is laktok valahol, azt eladva simán tudnátok venni valamit ott is, ha meg albérletben vagytok, pláne mindegy.


Én imádom anyumékat és anyósomékat is, őszintén, a férjem is nagyon jó viszonyban van mindannyiukkal, de nem nagyon hiszek a generációk együttélésében.

2015. márc. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én éltem már együtt egy exem szüleivel, borzasztó volt, hogy pl a macskám bepisilt(amit azelőtt soha, szerintem nem engedték ki a kertbe)és az anyuka ezen ortogott magában míg haza nem értem, addigra úgy felidegesítette magát, hogy üvöltve adta elő, majdhogynem kiészülve, hogy mi történt..)szóval valahogy a majdhogynem "hétöznapi" semmiségek úgy felerősödnek, tartok is.
2015. márc. 23. 15:08
 10/10 A kérdező kommentje:
*fortyogott
2015. márc. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!