Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Első műtermi fotózás lesz...

Első műtermi fotózás lesz (anya+ baba-10 hós, rokonoknak lesz szétküldve) van ötletetetek milyen pózban, milyen ruhában a legjobb?

Figyelt kérdés

egyszeri kellenének ötletek(póz, ruházat) a bölcsiben is lesz beállított(jön fényképész mi a játszóbölcsi részbe járunk)


másszor fotóshoz megyünk ilyesmi tetszene, de úgy sem tudja szerintem megcsinálni(csak mert amikor mondtam úgy nézet rám mint a borjú a kapura, hogy olyan, mintha a lemenő napsütésben lenne, fekete háttérrel, amúgy azt a búza jelleggű kelléket is kétlem, hogy megtudná csinálni, gagyi fotós van a városban nem is egy, egy retulásársa sem képesek, mert nincs programuk, valamint nincs olyan pulcsink sem, valamint amikor képet hívatok elő náluk nem látszik hogy kékszemű a baba hiába világosítják, szóval a gépük is gáz, mert rokon gépével szinte világító kék a gyerek szeme, de ő meg a pillanatokat nem tudja elkapni, ezért megyünk fotóshoz)

[link]


2015. márc. 24. 09:58
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy első fotózás, hogy újszülötten csinált csak róla kórházi fotós nem jó képeket(csak a feje van rajta, mint valami igazolványkép és rárakta minden képre, hogy facebookon hol találhatók, meg egyéb reklámsorokat, azt hittem széttépem az egészet)
2015. márc. 24. 10:00
 2/24 anonim ***** válasza:
Bocsi, lehet hogy csak én vagyok hülye hogy nem értem, de akkor most egy olyan fotóshoz fogtok menni akiben nem bíztok és nem tetszik a munkája vagy valaki máshoz? Ez nekem nem igazán világos a leírásból.
2015. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

A te kérdéseidet messziről felismerem, mert borzasztó olvasni...


A linkelt kép ugyanígy...


Fényképezd te a gyereket:S

2015. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Mi van? Nem tudod miben? Nem tudod hogy milyen helyzetben? Mit tudsz? Akkor minek ez az egész? Csak mert más is szokott műtermi képeket csináltatni?
2015. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

a kérdés az lenne, pl nektek milyen anya-baba fotótok van, amire azt mondjátok a legszebb, legjobban sikerült?milyen ruha, póz, stb



szeretnék eg yjó képet, nem amiket én tudok csinálni

2015. márc. 24. 10:23
 6/24 A kérdező kommentje:
azért szeretném, mert én szinte egy képen sem vagyok, mert magamat nem tudom a babával fényépezni
2015. márc. 24. 10:24
 7/24 A kérdező kommentje:
*és mind olyan "érdekesn" sikerül
2015. márc. 24. 10:24
 8/24 anonim ***** válasza:

Fogalmazz már normálisan, mert lezsibbad az agyam...


Én a beállított képeket nem szeretem. Mi az, hogy nincs pulcsitok? Vegyél neki!

2015. márc. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Szerintem meg keress egy olyan fotóst, aki képes elvégezni a munkáját. Ha már fizetsz érte, menj át egy másik városba. Legalább van egy kis programotok, kirándulás, megcsináljátok a képet, mentek haza.

Egyébként én sem szeretem a műtermi képeket, a szabadban készültek sokkal jobban tetszenek.


Egy babánál nehéz elkapni a pillanatot, sokat kell próbálgatni. Én rengeteget fotózom a fiamat, de csak kevés képre mondom, hogy tényleg jó lett. Keress egy rendes fotóst, ne fizess egy kóklernek, ha eleve tudod, hogy rosszul dolgozik.

2015. márc. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Ha műtermi fotóshoz mentek, akkor ő fog segíteni a megfelelő póz kiválasztásában. Ez nagyon függ a babád akkori kedvétől :)

Számíts rá, hogy talán megijed a nagy fekete lámpáktól, amik eléggé vakítanak.

Ruhára nem tudok mit írni. Ami kényelmes, tiszta, vasalt ruha. Természetesen ne a gyerekeddel ellentétes színű és stílusút válassz, mert az a háttér kiválasztásában megnehezíti a dolgot.

2015. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!