Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két év körüli gyerekedet...

Két év körüli gyerekedet bevinnéd magaddal nőgyógyászati vizsgálatodra?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy babát várok, el kell majd mennem orvoshoz. Viszont egész nap egyedül vagyok a két éves kisfiammal, segítségem nincs, bölcsibe még nem jár. Az párom nem biztos, hogy fog tudni kivenni szabadságot. Ha vinnem kell magammal nem tudom hogy csináljam. Nekem olyan kellemetlen érzés lenne bevinni magammal a vizsgálatra , már értelmes gyerek szerintem nem kéne látnia ezt. Viszont abban sem vagyok biztos, hogy a váróban elmaradna idegenekkel és nem is tudom jó ötlet-e számomra ismeretlen emberekkel hagyni még ha csak 15 percre is. Aki hasonló helyzetben van hogy oldja meg?
2015. márc. 27. 12:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
8%

Miért nem kéne látnia?


Nem baj, ha azt látja, hogy ha valami egészségügyi dolog van, ahhoz hozzátartozik az orvoslátogatás és a vizsgálat is. Másrészt neki ennyi idősen minden testrész egyforma, a szégyenlősség jóval később jelenik meg.

2015. márc. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
99%
A barátnőm volt így. Ő babakocsiba ültette, és háttal fordította a vizsgálószéknek. Az asszisztens pedig lekötötte a gyereket arra a kis időre.
2015. márc. 27. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is úgy csinálnám, ahogy a 2-es írta. Bele a babakocsiba és háttal.

Hiába nem ismeri a tertrészeket, meg nem szégyenlős, sztem nem kell azt látnia, h anyu szét tett lábakkal fekszik és egy bácsi matat benne. Tuti kérdezné mi történt.

(2,5 éves a fiam)

2015. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Két évesemet már nem szívesen vinném be. Őt babakocsiba nem lehet már beletenni, max. vmilyen játékkal vagy színezővel lehetne ott lekötni. De ha más megoldás nincs, akkor így megpróbálnám.
2015. márc. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%

De mégis mit látna?

Betolod a vizsgálóba, adsz a kezébe valami játékot. Te bemész a függöny mögé, a doki megvizsgál, közben meg dumálsz a gyerekednek.

2015. márc. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs ám mindenhol függöny. Nálunk sem volt.
2015. márc. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem muszáj, akkor nem, de a váróban idegenekkel biztosan nem hagynám!
2015. márc. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
5-ös, én eddig kb 5-6 nőgyógysáznál voltam, egyiknél sem volt függöny.
2015. márc. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
Megkérném az asszisztensnőt hogy addig vonja el a figyelmét. Biztos megtenné.
2015. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Ennyi erovel fogorvoshoz se vigye, mert ott is matatnak anyuban.
2015. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!