Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kedvenc halálát hogy kellene...

Kedvenc halálát hogy kellene elmondanom a lányaimnak?

Figyelt kérdés
Valószínű mérgezés, még él, de már egyre rosszabb az állapota. Nagyon szeretik ezt a kiskutyát :( 6 és 4 éves lányok. A kutya jelenleg a kisszobában van bebugyolálva, én óránként itatom és a lányok is látták, kérdezték hogy miért nem mehetnek be hozzá, erre azt mondtam hogy nagyon beteg és lehet hogy reggelre már nem fog élni. Láttam rajtuk hogy nem nagyon értik, de további kérédéseik nem voltak. Ha meghal, akkor hogy mondjam el nekik?
2015. ápr. 6. 16:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
felment a mennyországba ahol a többi kiskutyákkal játszanak .. gőzöm sincs amúgy... valami hasonlót..
2015. ápr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
24%
A mennyországban van a családja és eldöntötte, hogy oda költözik ő is :) tudom elég morbid, de hátha..:)
2015. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A kisfiam 4 éves volt, mikor elpusztult a cicája.

Látta, hogy beteg, mondtuk is neki, hogy nagyon beteg, nem biztos, hogy meg fog maradni, végül így is lett és megmondtuk neki, hogy mivel beteg volt, ezért elment, elpusztult, nem lesz többé.

Nem volt belőle semmi gond, de azért még pár napig kereste, de aztán már nem.

2015. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

:(

Esetleg állatorvos? Ha az orvos nem tud segíteni ne szenvedjen a kutyus.


Nagyon sajnálom szegényt, de ha már látták a lányok akkor jobb azt mondani nekik amit az előző hozzászóló írta, hogy felment a mennyországba családjához stb.. Persze nem értik még picik.

2015. ápr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
45%
Állatorvos?
2015. ápr. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért nem vittétek állatorvoshoz?!
2015. ápr. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mondjuk nem ez volt a kérdés, de azért mert nincs pénzem. Meghalt a kutyus sajnos.
2015. ápr. 6. 20:11
 8/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom....tudom,hogy nem ez volt a kérdés,de nem vagy felelős állattartó az biztos!Egy állatnál is fel kell készülni arra,hogy állatorvoshoz kerül....az viszont nincs ingyen!Lehet,így is úgy is kimúlt volna,de talán megrövidítették volna a szenvedését.Nem abból áll a kutyatartás,hogy enni-inni adunk neki,ás elvisszük a kötelező oltásokra.
2015. ápr. 7. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudsz rólam, ne tegyél kijelentéseket rólam! Értelme nem volt hogy válaszoltál...de remélem igy jobb a lelkednek.
2015. ápr. 7. 15:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Kicsit sem jobb....sőt!Valóban nem tudok Rólad semmit.De hidd el,nem is akarok!Bár nem szabad látatlanban ítélkezni,de ilyen embereket jobb nem ismerni közelebbről.
2015. ápr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!