Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthon ülő anyukák, ti mivel...

Otthon ülő anyukák, ti mivel foglaljátok le magatok szabadidőtökben?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 8. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Míg GYES-en voltam: sokat olvastam, gyakoriztam, bicikliztem, kertészkedtem.
2015. ápr. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tanulok, ruhákat újítok fel, olvasok, sorozatot nézek, alszom, recepteket böngészek, fórumozok.
2015. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy én csinálok valamit rosszul , de nekem nincs szabadidőm , csak lopott időm. Pl.most is netezek (persze csak telón),tornázok , futok
2015. ápr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Netezek, horgolok, nyelvet tanulok, tanulmányt írok (bár ez utóbbit csak este, amikor a gyerkőc már alszik, napközben esélytelen).
2015. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De örülnék, ha lenne egy kis szabadidőm! Megkérdezhetem mennyi idősek a gyerekek? Ti ezeket mind alvásidőben csináljátok?
2015. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem 6, 4 és 2
2015. ápr. 8. 19:51
 7/9 anonim ***** válasza:
En ezt nem ertem... Te egyedul vagy napkozben? Nem dolgozol? Gyesen vagy? Most a nagyinal vannak Apaval, van egy kis idom leulni, de delelott, miutan elvittuk a tesot suliba, parkban vagyunk vagy jatszohazban, kvazi egyutt jatszunk. Delutan, amig alszik, megfozom a masnapi kajat, takaritok, mosok, vasalok, a kertet rendezem. Amikor felkel, akkor megyunk a tesoert, jatszoterezunk vagy itthon jatszunk. Gyakorlatilag allandoan jatszunk, egyutt vagyunk. A tv szokott szolni, youtubeon kapcsolok be rajta termeszetfilmeket. Kicsit kell az alapzaj, ne kuksoljunk a lakasban. Nincs idom netezni, tvzni, olvasgatni. Harom szoba van, ket furdo, udvar, a ferjem dolgozik, pofam nem lenne megvarni vele a munkat ugy, hogy nekem van napi 3 szabad oram. Hetvegente pedig pihenunk (bar nekem a jatek is az).
2015. ápr. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Itthon vagyok a picivel.
2015. ápr. 8. 20:51
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok. Egy 7 hónapos lányunk van, se kert, se állatok, azért így nem olyan nehéz. Reggel alapból 2-3 órával korábban kelek, mint a gyerek, olyankor csinálom meg a házimunka nagy részét. Főzni délután szoktunk, hogy addigra legyen kész, mire a férjem hazaér. A gyerek jön velem és 1-2 játék kíséretében nézi, hogy mit csinálok.

Délelőtt is alszik 1 órát, délután is 1-1,5-t, olyankor szoktam megfőzni az ő püréit és foglalkozni a saját dolgaimmal. De ébren se mindig igényli a társaságomat, elég neki, ha a szobában vagyok, ő játszik, én meg válaszolok gyakorin.:)

2015. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!