Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veszélyeztetett terhesség...

Veszélyeztetett terhesség alatt van olyan, hogy kimerül a táppénz?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhesség alatt van olyan,hogy egy idő után nem fizetnek táppénzt? vagy az csak akkor szűnik meg ha megszületett a baba?


Mert szokott lenni,olyan hogy egy idő után nincs táppénz.


Aki jártas ezekben a dolgokban kérem segítsen! Köszönöm!



2015. ápr. 13. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudok róla, hogy merülhetne ki. Szülésnél ugye vége a veszélyeztetett terhességnek de akkor már jár más.
2015. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nincs.Hogyan is lehetne?Hogy egyszer csak nem vagy veszélyeztetett?Legfeljebb úgy,bár olyanról még nem hallottam.Akkor viszont vissza mennél dolgozni,és kész.A táppénz a szülésig tart,illetve a szülés várható időpontja előtt 4 héttel már igénybe veheted a TGYÁS-t,ha akarod.
2015. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire tudom, csak annyi táppénz jár, amennyit előtte dolgozott. Tehát azt nem lehet megcsinálni, hogy valaki elkezd dolgozni, és egy hét után elmegy 8 hónap táppénzre. De majd biztos jön valaki nálam okosabb és megmondja a frankót.
2015. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kevesebbet dolgoztál előtte mint amennyit táppénzen lennél akkor igen.
2015. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is esetleg így tudom elképzelni. Most ha valaki dolgozott pár évet akkor biztos lehet végig táppénzen.
2015. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

csak annyit lehetsz tp-n amennyit dolgoztál. ha mondjuk 3 hónapot dolgoztál előtte, akkor 3 hónapot lehetsz tp-n majd megszűnik az ellátás és vagy visszamész dolgozni veszélyeztetett terhesség ellenére vagy....

és ugye ha nem mész vissza akkor a gyed se jár (ha nincs meg a 365 nap)

2015. ápr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó választ kiegészíteném azzal, hogy nem csak ez a két lehetőség van, hiszen ha megszűnik az ellátás, de továbbra sem dolgozhat az illető, de mondjuk van még szabadsága, akkor azt is kiveheti, illetve, ha nincs, vagy nem elég, akkor kérhet fizetés nélküli szabadságot is. Igaz, hogy pénz arra az időre nem jár, de a jogviszonya legalább megmarad.
2015. ápr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!